Selam Millet ^^ Bana bugün yurtdışından iPhone geldi ama burada kullanmam için kayıt yaptırmam falan gerekiyormuş.. Nasıl yapacağım bi bilgisi olan var mı ? Teşekkür ediyorum şimdiden :kalp: :muck: :beer:

Pro

rank8
Turk vatandasi olan birinin yakin zamanda (1ay) zarfinda yurtdisindan Turkiyeye gelmis olmasi gerekiyor onun ustune kaydettire bilirsin tabi giderken pasaportu almayi unutma(Yurt disindan gelen Kisinin)...

Pro

rank8
PwneD demiş ki:
ProMaster demiş ki:
PwneD demiş ki:
kişininde gelmesi gerekiyo mu peki onun pasaportunu alıp gitsem olmaz mı
Sence olabilir mi hic ? :mrgreen:

Ps:tabiki olmaz baskasinin pasaportuyla sen gidersen kabul etmezler...
:mrgreen: Teşekkürler Bro :kalp: :muck:
Onemli degil yanliz yurt disindan gelen kisinin 1 aydan az zaman icersinde gelmis olmasina dikkat et yoksa kaydettiremessin bak soylemesi :nod:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
diyelimki yurtdışından iphone getirttik izlenecek yollar nelerdir, önce getiren kişinin pasaportuyla beraber nüfus müdürlüğüne mi gideceğiz nereye gidilecek kayıt işlemleri barosuna mı ahahah makara:

Pro

rank8
extraloob demiş ki:
diyelimki yurtdışından iphone getirttik izlenecek yollar nelerdir, önce getiren kişinin pasaportuyla beraber nüfus müdürlüğüne mi gideceğiz nereye gidilecek kayıt işlemleri barosuna mı ahahah makara:
Yok abi direk gidip Turkcell,vodafon,Avea vb vb Firmalara direk pasaportunla kaydettirebiliyorsun :curtain: :thumbsup:

extraloob demiş ki:
Nüfus Müdürlüğü ahahahaha koptum biri beni bağlasın :lol: Çatlattın abi beni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt