Üsküdarda, KaracaAhmet Mezarlığının içinden, Selimiye Kışlasına havan mermisi atılmak istenmiş.. fakat Mermiler kısa düşüp Üsküdar Belediyesi ek hizmet binası içine düşmüş.Az önce haberlerde izledim ve şoke oldum ! Havanı nerden bulcaklar yahu ! Mermiler 60 mm çapındaymış ve nemli olduğu için kısa düşmüş..

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yuhh yazısını küçük yazsan başlıkta büyük yasak
bencede yuhh tabi ama küçük yuhh :D

addIcFb

Aileden
yaw abim diıor ben bile askerde görmedm bu adamlar nerden bulmuş atmış harbiden YUH

Terristler bulmayacakda kimler bulacak. Arkadalarında ne güçler var bunların. Ellerinde ki silahların markaları şu ülkelere ait; Amerika, Almanya , Rusya... Açık ve net.

addIcFb

Aileden
Titus Pullo demiş ki:
Terristler bulmayacakda kimler bulacak. Arkadalarında ne güçler var bunların. Ellerinde ki silahların markaları şu ülkelere ait; Amerika, Almanya , Rusya... Açık ve net.
yanii .. :x

dR.NooB demiş ki:
Üsküdarda, KaracaAhmet Mezarlığının içinden, Selimiye Kışlasına havan mermisi atılmak istenmiş.. fakat Mermiler kısa düşüp Üsküdar Belediyesi ek hizmet binası içine düşmüş.Az önce haberlerde izledim ve şoke oldum ! Havanı nerden bulcaklar yahu ! Mermiler 60 mm çapındaymış ve nemli olduğu için kısa düşmüş..

- Resim Silinmiş.
çüşşşşş 8O 8O bu kdr olur nası yani yaw 8O

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Havan topu temin edilmesi zor bir silah(türk ordusunda zimmetli birçok türü var).Kuvvetlemuhtemel Rusya, İsrail(suriye aracılığıyla, Abd yahut Almanlardan tehmin edilmiştir diye düşünülüyor!!!
Lakin Terör örgütünün elinde Roketarar, Lavv silahı ve birçok ağır silah olduğunu düşünürsek bunu garip karşılamamak gerek.Zatn Selimiye Kışlası'nın çevresinde havan topu saldırılarını engelleyebilemk için kurulmuş stratejik binalarda yok!!!Umarım bir daa boyle bi durumla karşılaşmak zorunda kalmayız!!!

Apt

rank8
addIcFb demiş ki:
yaw abim diıor ben bile askerde görmedm bu adamlar nerden bulmuş atmış harbiden YUH
Memlekette bu saldiriyi yapanlar gibi ibneler dolu.Yakinda kimyasal silahlarla saldiri yaparlarsa şaşirmayacam.

Yukarı Alt