ilgili program sitede olabilir ben aramadım ama ismi Youtube Jacker 7
Benim kullandığım bu.. Kur keyfine bak :)

Kurarken bütün internet sayfalarını kapatmanı öneririm..

ps: verdiğim linkteki açıklamaları güzelce okursan yardımcı olabilir..
YouTube video paylaşım sitesine girmek için kullanabileceğiniz bu küçük ve tamamen ücretsiz olan yazılım ile hiçbir proxy sitesine uğramadan yada hiçbir proxy yazılımı kullanmadan YouTube'a girebilirsiniz. Bir yama olarak adlandırılabilecek bu yazılım ile Windows klasörünüz içerisindeki Hosts dosyasına YouTube ip adresleri otomatik olarak ekleniyor ve YouTube'a başka hiçbir işlem yapmadan normal bir internet sitesi açar gibi girebiliyorsunuz.

Yamayı kurduktan sonra internet tarayıcınızın tüm geçmiş ve çerez dosyalarını temizleyip siteyi açmaya çalışın. Sorun devam ediyorsa DNS ayarlarınızı OpenDNS sunucularına yönlendirin.

Önemli! YouTube Jacker, Windows Vista ve Windows 7'de denenmiştir ve sorun çıkarmadan siteye erişilebilmektedir.

Mozillanın üst kısımda bulunan araç çubuğundan
Araçlar > Şeçenekler butonuna tıkla.Sonra
Gelişmiş > Ağ > Firefox tarayıcısının internete nasıl bağlanacağını ayarlayın açıklamasının yanındaki > Ayarlar butonuna tıkla
- Resim Silinmiş.​
Açılan pencerede Otomatik vekil sunucu ayarlarını tıkla ve gelen satıra
http://go.navige.com/ yaz
- Resim Silinmiş.​
IP adresi yazmak geçici bir önlemdir.Bir süre sonra o IP lerden giriş yasaklanıyor

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Rocky Balboa

Bilgiliyim
MainMagic demiş ki:
Mozillanın üst kısımda bulunan araç çubuğundan
Araçlar > Şeçenekler butonuna tıkla.Sonra
Gelişmiş > Ağ > Firefox tarayıcısının internete nasıl bağlanacağını ayarlayın açıklamasının yanındaki > Ayarlar butonuna tıkla
- Resim Silinmiş.​
Açılan pencerede Otomatik vekil sunucu ayarlarını tıkla ve gelen satıra
http://go.navige.com/ yaz
- Resim Silinmiş.​
IP adresi yazmak geçici bir önlemdir.Bir süre sonra o IP lerden giriş yasaklanıyor
Anlatım içim teşekkürler ama go navige kullanmak istemiyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt