Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Almaz bence google , google almak istese bile 1 milyar dolar çok az bir ücret.Whatsapp 16 milyardan satılırken... PS4 ve xbox one sanırım twitch üzerinden yayın yapma imkanı tanıyordu. Twitch'in geleceği çok parlak.

ben siteyi yeni öğrenmiştim 1-2 hafta önce görür görmezde satın alınacağını hissettim kim alır bilemem :D ya şu milletin yaratıcı fikirleri yokmu öldürüyor beni neden biz bulamıyoz böyle şeyler diyorum hep biz hazırcıyız ya

Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Almaz bence google , google almak istese bile 1 milyar dolar çok az bir ücret.Whatsapp 16 milyardan satılırken... PS4 ve xbox one sanırım twitch üzerinden yayın yapma imkanı tanıyordu. Twitch'in geleceği çok parlak.

Koskoca youtube'u 1.65 milyar $'a aldı Google.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj NoMoreLove rumuzlu uyeden alinti yapildi
NoMoreLove demiş ki:
Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:

Koskoca youtube'u 1.65 milyar $'a aldı Google.
6 yıl önceydi hacım o , internet o zamandan bu zamana çok değişti haliyle.Şu an twitch'in rakibi dahi yok , 1 milyar dolara satarlarsa çok yazık olur.

1 Milyar $ az para değil ama @Kemalist 'in dediği gibi sadece bir telefon uygulamasına 16 Milyar $ verildi, Twitch ucuza kapatmaz bu anlaşmayı (tabii ortada bir anlaşma varsa)

Yukarı Alt