- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kendinizi onalrın yerine koyun.''Hocam beles taxi lwl atlıycam hade'' ''5k pls'' 20 lwl ustu moblarda ''Party pls'' ....
sonra ''ur mother'' ardından bikac turkce kufur adamlar bıktııı.%100'de hak veriyorum ama bunlar bole bi guild acmalarına tabi sebep olmamalı.

bannedddd

Buralıyım
fatihy93 demiş ki:
böyle guildler zaten tutunamaz silkroadda hemen dağılır.
Ne alaka? Kurucuları Türk değil bir şey değil. Bence gayet haklılar, bazı çocukların sayesinde hepimizin adı kötüye çıktı.. Ben onların yerinde olsam ben de böyle bir guild'de yer alırdım. (:

server pacific, unionları Art_of_War, başa çıkabiliyorsanız başa çıkın bakalım bizimle...

aynı uniondayım ben gayette memnunum. Bu arada isimleri gizlemeseydin keşke...
Huncik in partisine girmişsin, allah bilir elinden yine isu yu kaptı diyede bunu koymuşsundur. Geçin bunları arkadaşlar.

drotalion demiş ki:
server pacific, unionları Art_of_War, başa çıkabiliyorsanız başa çıkın bakalım bizimle...

aynı uniondayım ben gayette memnunum. Bu arada isimleri gizlemeseydin keşke...
Huncik in partisine girmişsin, allah bilir elinden yine isu yu kaptı diyede bunu koymuşsundur. Geçin bunları arkadaşlar.
ben 16 lvim isuyla ne ilgim alakam olabilir

CooLLer demiş ki:
Kendinizi onalrın yerine koyun.''Hocam beles taxi lwl atlıycam hade'' ''5k pls'' 20 lwl ustu moblarda ''Party pls'' ....
sonra ''ur mother'' ardından bikac turkce kufur adamlar bıktııı.%100'de hak veriyorum ama bunlar bole bi guild acmalarına tabi sebep olmamalı.
+

Onların Saf İşleriyle Uğraşamayız Bence Hiçbir Türk Bu Basitleri Takmamalı Bunlar Anca Ötüp Durarlar Sonra Kaybolurlar

By_Oz2y demiş ki:
Onların Saf İşleriyle Uğraşamayız Bence Hiçbir Türk Bu Basitleri Takmamalı Bunlar Anca Ötüp Durarlar Sonra Kaybolurlar
pacific te anti_turk diye bir guild var. Senin atıp tutarlar dediğin kişiler, pacific in ilk demon shaitan ını kestiler, ilk lvl 90 lardan biri onlardan çıktı, Kaleyi elinde tutan guild bir anti turk guildi...

mesut_xD demiş ki:
:/ Ole Diosunuzda Sonucta Turkuz Onlar Hiçmi Kufur Etmiorlar :S:S
mut biz türklerin ettiğiyle onların ettiği aynımı??

server aege:

ismini vermek istemediğim bir guildle savaş yapıyoruz...

Savaşı kaybetti karşı taraf, küfürler uçuşmaya başladı, adamlar gloablden bile küfür yazdılar

server pacific:

Yine ismini vermek istemediğim bir guildle savaş yapıyoruz:

yendik, adamlar tebriklerini ettiler, üstüne birde globalden bile yazdılar...

sence adamlar haklılarmı? Bence haklılar böyle bir guild kurmakla

Yukarı Alt