Arkadaslar premıum aldım sılkı hesaba yukleyecen ama silkroadonlıne gırıp logın yapınca sureklı şu ileti geliyo şimdiden soyleyeyım İE-MOZİLLA-OPERA üç browserı da denedım ama gene aynı hatayı werdı bılen arkadaslar yardım ederse sevinirim TEŞEKKÜRLER!:

Yönlendirme döngüsü

Açılmaya çalışılan konum hiçbir zaman sonlanmayacak bir yönlendirme döngüsüne girdi.

Tarayıcı istenen öğeye ulaşmayı denemeyi bıraktı. Site tarayıcının isteğine hiçbir zaman sona ermeyecek bir yönlendirme döngüsü ile yanıt veriyor.

* Site tarafından bırakılmak istenen çerezleri engellemiş ya da etkisizleştirmiş olabilirsiniz.
* NOT: Çerezleri kabul etmek sorununuzu çözmeye yetmiyorsa, sorun büyük olasılıkla bilgisayarınızdan değil, sunucu yapılandırmasından kaynaklanıyordur.

Takımı
Besiktas
Kardeş bildiğim kadarıyla pc de virüs var bir tarama yap ardndan format arkasınada pw değişikliği yap. Bazı virüsler çerezlere izin vermiyo. Ama sorun başka bişeyden ise burdan başka arkadaşlar belirtsin.

walla sımdı tarattım restart atıp tekrar denıcem ama formatlık kadar deıl sorun abna gore bılen abilerimiz YARDIM LUTFEN!!!

Yukarı Alt