-geçen yaz bodrumda tanısmıs olabılırmıyız,benım teknemde.o sen değilsen şimdi de tanısabiliriz

-nişantaşına ve ritz'e takılan bir gencim.yirmi iki yaşındayım.resimde gördüğün ayakkabalılar prada,gömlek armani, pantolon da calvin klein.

-şimdi benim arabam da var hem de modifiye edilmiş OPEL tabi kullanırken hep ray-ban gözlük takarım.

-inanır mısın günde bir kutu jöle bitiriyorum.hatta resimlerim arasında göreceksin ki; bir de sigara içen fotoğrafım var davidoff o sigara biliyor musun; captain black içiyorum genelde. en sevdiğim içki absolut vanilia, amarula ve johnnie walker. şimdi bi de yeditepe'de okuyorum..

-starbucks ta oturur caddeye karşı frappucino içip kankilerle takılırız, geçen kızlara bakarız infona baktım da; ben de senin gibi eğlenmek eğlenmek eğlenmek felsefesini benimseyenlerdenim.

-resmine de baktım saçlar yapılmış falan. çok zenginim ben neler yaparız neler; bir de arkadaşlarının arasındaki havanı düşünsene. ben kadınımı kendime uydururum; ben armani giyiyorsam kadınıma da ne istiyorsa giydiririm dkny giydiririm. çılgınlığa bayılırım.hadi birlikte caddeye gidelim; arabayla seni eve bırakırım münasip bir yerde de s.... ne dersin?

Yukarı Alt