Merhabalar;

Ben 20.04 Sorusunu buldum fakat cevaplayamadım, ve o süreç içerisinde bir çok arkadaşımız yazdı konuya.

Sorunum, Cevap Yaz 'a tıkladığımda bu foruma cevap gönderemessiniz mesajını alıyorum.

Yönetimden arkadaşlara mesaj attım ama sanırım cevaplanmıyacak.

"Kısacası bizi adam yerine koyan yok." ( bu cümleyi yazdım ama umarım yanılıyorumdur. )

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
ilk cevaplayan doğru yanıtladığından, senin cevabın doğruda olsa bu hiçbirşeyi değiştirmeyecek.

Not:Bu tür oyunlarda, sorularda ne kadar hızlı hareket edersen o kadar iyi senin için.Seri bir şekilde yazman lazım yoksa konu kilitleniyor doğru cevap geldiğinde.

CubaLibre demiş ki:
bro Leetnock kazananı belirlediğinde konu kilitleniyor.bu uyarı o zamn cıkar.
kardeşim ben saat 12:30'dan beri yarışmayı bekliyorum konu açılır açılmaz baktım araştırdım cevabı buldum cevap yaz dediğimde hata ile karşılaştım.

ilkerSEZEN demiş ki:
ilk cevaplayan doğru yanıtladığından, senin cevabın doğruda olsa bu hiçbirşeyi değiştirmeyecek.

Not:Bu tür oyunlarda, sorularda ne kadar hızlı hareket edersen o kadar iyi senin için.Seri bir şekilde yazman lazım yoksa konu kilitleniyor doğru cevap geldiğinde.
bunun farkındayım, zaten ilk cevabı vermemi engelleyen hata oldu, siteden kaynaklı sorun. yani düzeltilmesini istiyorum.

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
aceleci değilsin demek seri bir şekilde yazman lazım, Allah bilir google dan falan aradıysan işin uzar, bu oyunu oynayan biri için kek bir soruydu.

Ayrıca ben bu AllodsTr den daha çok soru bekliyorum.İyi çalışmak lazım dersimize :D

Evet çok büyük ihtimal tekniksel açıdan bir hata oluştu ve o an cevap veremedin. Ancak sorunun cevabını ilk sen mi verecektin orasını bilemiyoruz tabiki. Uyarın için teşekkürler, ben konunun detayını inceleyeceğim.

SergauVastom demiş ki:
CubaLibre demiş ki:
bro Leetnock kazananı belirlediğinde konu kilitleniyor.bu uyarı o zamn cıkar.
kardeşim ben saat 12:30'dan beri yarışmayı bekliyorum konu açılır açılmaz baktım araştırdım cevabı buldum cevap yaz dediğimde hata ile karşılaştım.
daral: ilk dogru cevabı yazan odulu kazanır. Dogru cevap geldiği anda konu tartısılmasın diye kılıtlenir. Kilitli konuya mesaj attıgında hata mesajı alırsın. Yani Gec Kaldın. Dogru Cevap geldiğinde konu kilitlenir. Başka sefere 8)

ilkerSEZEN demiş ki:
aceleci değilsin demek seri bir şekilde yazman lazım, Allah bilir google dan falan aradıysan işin uzar, bu oyunu oynayan biri için kek bir soruydu.

Ayrıca ben bu AllodsTr den daha çok soru bekliyorum.İyi çalışmak lazım dersimize :D

anlatamadım sanırım, konu açıldığında cevap yaza tıkladım hata aldım, 3-4 kez daha denedim Cevap Yaz butonunu ama fayda etmedi.

yani arama ile alakası yoktu.

Leetnock demiş ki:
Evet çok büyük ihtimal tekniksel açıdan bir hata oluştu ve o an cevap veremedin. Ancak sorunun cevabını ilk sen mi verecektin orasını bilemiyoruz tabiki. Uyarın için teşekkürler, ben konunun detayını inceleyeceğim.

Umarım halledilir. Yani sorun yüzünden şansımıda kaybettim bunu belirtmeye çalışıyorum. Sorun düzeltilirse iyi olur. Birdahaki sorularda madur olmayalım.

SergauVastom demiş ki:
Leetnock demiş ki:

Umarım halledilir. Yani sorun yüzünden şansımıda kaybettim bunu belirtmeye çalışıyorum. Sorun düzeltilirse iyi olur. Birdahaki sorularda madur olmayalım.
Haklısın, bir daha olmaması için elimden geleni yapacağım, tekrar teşekkürler :muck:

Yukarı Alt