yönetime acizane bi öneri:
malum salı günleri sitede trafik artmakta, özellikle böyle uzun süren updateler olduğunda daha da artıyor ziyaretci sayısı. ben sitede hiç bi zaman çok aktif bi kullanıcı olmadım ama haftada 1-2 kere 10 dakkada olsa girdiğim ne var ne yok baktığım bi yer extraloob.
özellike update günlerinde oyunun incelikleri ile ilgili konular hazırlayıp(görsel vs ile destekleyip) yayınlasanız,ziyaretciler bekleyişte geçirdikleri zamanı o konularda geçirir. hem paylaşım adına faydalı olur, hemde insanlar vakitlerini o topiclerde harcayacağı için kilitlemek zorunda kalacağınız konular daha az olur ister istemez. üstelik gelen ziyaretcinin site içerisinde daha fazla vakit harcamasını sağlarsınız.
dediğim gibi insanları bu tarz topiclere kanalize etmek hem 'kilit yükünüzü' azaltır, hem de daha az sitem alırsınız.
belki bunu zaten düşünmüşsünüzdür ama olurda böyle bi fikir gözünüzden kaçmıştır diye buraya not düşmek istedim.
kolay gelsin herkese.

ALAKASIZ EDİT: Sayın yönetim :) biliyorum küfür yasak ama gözünüzü seviyim bu kadar uzun update ' e de sövülmezde ne yapılır.
Joymax çalışanlarına ve tüm yakınlarına burdan sevgilerimi iletiyorum.

Ben bu postu yazalı 2 gün olmuş, bu 2 gün içerisinde yönetici birisi buraya herhangi bir not düşmemiş. 2 sebebi olabilir;
ya burdaki insanların ne dediğinin hiç bir önemi yok, zaten kendileri her şeyin en iyisini biliyorlar.bu bölümde göstermelik, ya da eskiden kalan bir hatıra.

ya da gelip okumuşlar fakat herhangi bir şey yazma 'lütfunda' dahi bulunmamışlar.
her iki şekilde bu yönetimden bir halt olmaz. Sro için en popüler forumun bitişini izlemek keyif vermiycek maalesef. Lakin görünen köy de kılavuz istemez.

Cevap verme lütfunda bulunmaları için basiretsizliklerini yüzlerine vurmak gerekiyormuş, öğrenmiş olduk.

SeljukEmpire demiş ki:
Sanmayınki cevap vermeyince dikkate alınmıyorsunuz. Bu şekilde düşünmeyiniz. Her öneriniz dikkate alınıyor.
Bunu duymak güzel oldu.
charlar nova setler gitti, canlar sıkkın, acısını yönetimden çıkartır gibi olduysam kusura bakmayın.

Yukarı Alt