Bir sorumuz olduğu zaman insanca yanıt alamayacakmıyız garip garip cevaplar küçük düşürücü yazılar çok ayıp ya böyle şeyler bu siteye hiç yakışmıyor daha düzenli cevaplar verilse biz nasıl insanlara saygıyla yanaşıyorsak onlarda saygıyla yanaşabilir.Bilmedikleri herşeye burnunu sokanlardan nefret ediyorum.Her forma cevap vermek zorunda değiller lütfen bu konuda bir msj yayınlayın teşekkür ederim.

yeni chesmod neden çıkmadı bilgisi olan varmı diye başlayan topic cevaplara bakarsanız anlarsınız serarinhoo diye bir arkadaş var ondanda şikayetçiyim daha önce silinen topiclerde baya kırdı beni

serdarinho yu takipteyim bende hakkında bikaç şikayet daha aldm ve topiclerde genelde düşünmeden msj yazıyor daha ileri gittiği takdirde gereken yapılacaktır merak etme

saolun allah razı olsun ben 32 yaşındayım silkroad oynuyorum ama 24 saatte sitenizi takip ediyorum çok sevdiğim ve güzel bir site bilgi açısından tekrar teşekkür ederim ilginize.

halukkaralar demiş ki:
saolun allah razı olsun ben 32 yaşındayım silkroad oynuyorum ama 24 saatte sitenizi takip ediyorum çok sevdiğim ve güzel bir site bilgi açısından tekrar teşekkür ederim ilginize.
bunun için burdayız,sen rahatına bak Wink

:?!!! bende katılıyorum gereksizce kitliyolar herşeyi bi de modların sabit yaptığı konulara bakarsanız anlarsınız bazıları çok saçma ve işe yaramyan konular ve sabit yapılmış bunulada bi ilgilenin lütfen

birde madem seni yakalamışken ben bu forma resim yada program koymak istediğimde ne yapmam lazım

Yukarı Alt