1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Yollayın gitsin!


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Yollayın gitsin!
  FANATİK, Ali Şen'in Guiza ve Carlos'un gönderilmesi yönündeki açıklamalarının ardından, soruyu yazarlarına yöneltiyor.

  [​IMG]

  FANATİK yazarlarının çoğuna göre Roberto Carlos ve Güiza ile yollar devre arasında kesinlikle ayrılmalı. Çünkü takıma faydalarından çok zararları var. Ama iyi bir santrfor almak şartıyla...

  Güiza Fenerbahçe’de mi!

  Carlos ve Güiza ile ilgili “gidebilir, gidecek, gidiyor, gitti” dedikoduları, tamamı profesyonellerden oluşan ve bu ikili ile akrabalıkları bulunmayan Fenerbahçeli diğer futbolcuları, yani takımı hiç etkilemez. Carlos yarım sezon daha faydalı olabilir. Zaten memlekette Beşiktaş’takilerden başka sol bek yok. Andre’nin o işi yapmasının da mümkünü yok. Giderse bir büyük boşluğu daha olur Sarı-Kanaryalar’ın. Güiza hâlâ Fenerbahçe’de mi oynuyor! Üç sezon üst üste şampiyon olmayı hedefleyenlerin, sezon başında onun yerine güçlü, yırtıcı, bitirici ve hava hakimiyeti olan gerçek bir santrfor aldığını sanıyorduk!

  Tamer Bağlan

  Bu konu sıktı artık!

  “Güiza ve Carlos gidiyor mu, gitmiyor mu?” meselesi papatya falına döndü. Elbette Fenerbahçe’ye zarar veren bir durum. Ne olacaksa bir an önce olsun ve bu iş bitsin. Eşlerden biri boşanmak istiyorsa o evlilikten hayır gelmez artık. Carlos’un gitmek için can attığı su götürmez bir gerçek. Onu inatla takımda tutmak, Fenerbahçe’ye fayda değil zarar getirir. Güiza’ya gelince, burada mutsuz olduğu çok açık. Ya ona göre bir sistem kuracaksınız ya da sisteminize uygun bir santrfor alacaksınız. Keşke satılıp yerine Luca Toni, Fred ya da Carew gibi bir adam alınsaydı. Devre arasında bu iş bitmeli.

  Hasan Ali Atasoy

  Zaten gelmemeliydi...

  “Kaç gol attı ki?” diye sorabilen insanların yaşadığı bir ülke burası! Bu soru cümlesi Güiza için değil, Carlos için kuruluyor. Hâl böyleyken, Carlos’u getirmek de yanlıştı aslında... Yanlış yaptı Aziz Yıldırım! Carlos gelmeden 1 yıl önce sadece bir Türk kanalının verdiği Süper Kupa Finali’ni, Carlos geldikten sonra 20 küsur televizyon kanalı yayınladı. 20 küsur TV kanalı, sadece Carlos için o maçtaydı. Mevzu gol ise Fenerbahçe’nin Carlos’la attığı ‘altın gol’ değil midir! Carlos da gönderilmeli Güiza da... Çünkü bir ‘efsane’ de olsan, ‘İspanya Gol Kralı’ da olsan yetmez. Basında kaç adamın var senin için iyi yazacak, bu ülkede kaliten işte bu!

  Zafer Büyükavcı

  Kesinlikle sorun olmaz

  Carlos ile Güiza transferleri Fenerbahçe’nin Avrupa’da gündeme gelmesinde önemli etken oldu. Ancak her iki oyuncu da performans ve takıma güç katmaları anlamında bir türlü beklenen çıkışı yapamadı. Bu sezon ikisi de gitmeyi kafalarına koymuşsa, Fenerbahçe Yönetimi kesinlekle ısrar etmemeli. Çünkü ayrılmaları güç kaybı yaratmaz. Carlos ile Güiza’nın ‘gitmek istiyoruz’ nazlanmaları takımda istem dışı da olsa huzursuzluk yaratmıştır. Fenerbahçe Yönetimi ara transferde Güiza’nın yerine bir forvet alabilir. Carlos’un ise takımda alternatifi çok. Uğur Boral, Vederson ve Dos Santos...

  Yalçın Türk​

  Fanatik ^^
   
 2. BaSoryong

  BaSoryong Buralıyım

  Kayıt:
  17 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  3.183
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrençi :)
  Bence 2 side gitsin... Ozelikle fbye hızlı atık sağlam bir santfor lazım...