1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Yoksullarla Kardeş Aileler Buluştu


 1. Hayta35

  Hayta35 Bilgiliyim

  Kayıt:
  27 Aralık 2010
  Mesajlar:
  1.872
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  3 Bank

  Kimse Yok mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Antalya Şubesi, yardım yapılanlar ve kardeş aileleri bir araya getirdi. Gönüllülerin buluştuğu gecede kardeş aile tanımı anlatıldı.

  Kimse Yok mu Antalya Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Antalya Falcon Otel'de şehirde yardım yapan ve yardıma muhtaç aileleri buluşturdu.

  Törende konuşan Kimse Yok mu Antalya Şube Müdürü Ali Rıza Uysal, derneklerinin kendilerine üşümeyi öğrettiğini ifade etti. Derneklerinin aç insanlar varken, tok olamamayı öğrettiğini ifade eden Uysal, "Üstü açık insanlar varken sıcak döşekte yatamamayı öğretiyor. Sizlerin yaptığı yardımlar ve hayırlarla bazı misafirlerimiz dükkanlarına evlerine kumbaramızı koyarak bu şekilde yardım ederek, bu kervana destek verdiniz. İnşallah bunun daha büyüyerek katlanmasını talep ediyoruz. " dedi.

  Kimse Yok Mu'nun Antalya'da yaptığı yardımların videolarının izletildiği program boyunca duygulu anlar yaşandı. Programda ayrıca kardeş ailenin ne olduğu, kardeş ailenin görevleri ve kardeş ailenin nasıl olunabileceği anlatıldı.

  Öte yandan, gönüllülerin buluşturulduğu programa AK Parti Antalya Milletvekili adayı Gökçen Enç ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nezihe Yoldan Tezcan da katıldı.
  [​IMG]