Arkadaşlar benım botta bır sorun var hıc bırsey demeden masa üstüne atıyor .Gidiyor oyunlar birini giriyorum bakıyorum dıgerı gıtmıs ne yapmam lazım bir bakarsanız sevırıım şimdiden tşk :cry:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
görüntü ayarları sorunu yaşıyorsun.

directx9.0c kasın sürümü
ekran kartı güncel driverı
1024*768 çözünürlük
32 bit 85 hz

ardından bir restart attın mı bir daha masaüstüne çok nadir atar.

Prada

sedoex demiş ki:
Arkadaşlar benım botta bır sorun var hıc bırsey dedemen mas üstüne atıyor gidiyor oyunlar birini giriyorum bakıyorum dıgeroı gıtmıs ne yapmam lazım bir bakarsanız sevırıım şimdiden tşk :cry:

Bi kaç kere okumaya çalıştım çok baştan savma yazmışsın sorununu net anlamakta güçlük çekiyorum :coffee: Baştan anlaşılır şekilde yaz.. Bot hiçbişey söylemeden masaüstüne atıyor demişsin bunu kasarken mi yapiyor yoksa botla oyuna girerken mi? Bide birine giriyorum diğeri gitmiş falan demişsin onları anlaşılır bi şekilde tekrar söylersen daha net yardımcı olurum

ben oyuna gırıyorum char kasmaya baslıyor sonra dıger oyunları giriyorum bir müddet kastıktan sonra confrim demeden direk masa üstü gelıyor yanı char ondan off oluyor sm kullanıyorum ekran ayarlarınıda 1280 1024 yapmassam bot npc gormuyor mönitörden dolayı galıba oyunu tekrar kurdum dll degiştirdim ama aynı daha önce yapmıyordu bugun basladı ne yapsam olmuyor help me pls umarım anlaşılır sekılde yazmısımdır

Prada

sedoex demiş ki:
ben oyuna gırıyorum char kasmaya baslıyor sonra dıger oyunları giriyorum bir müddet kastıktan sonra confrim demeden direk masa üstü gelıyor yanı char ondan off oluyor sm kullanıyorum ekran ayarlarınıda 1280 1024 yapmassam bot npc gormuyor mönitörden dolayı galıba oyunu tekrar kurdum dll degiştirdim ama aynı daha önce yapmıyordu bugun basladı ne yapsam olmuyor help me pls umarım anlaşılır sekılde yazmısımdır

Bugün yapmaya başladıysa sistemi bi kaç gün geriye alıp dene bendede benzer bi hata oluşmuştu bu şekilde düzelttim. Ancak kalıcı bi çözüm değil tabii ki extraloobun 2 post üstteki önerilerini dikkate al.. Sorunun çok büyük ölçüde düzelicektir.

yok abicim boyle bırsey ya charın bırıne kıllık yapıyor anlasılan o charı gırmedıgım zaman sorun yok 7 tanesıde gayet normal calısıyor ama onu gırınce 5 dakıka gecmeden yanında bır kac oyunla bareber gidiyor

Yukarı Alt