photoshop filan degil lale benimkilerede bastı erdi f***ck you demek istiyorum ^^ bana da soyleme kimseyede soyleme bu bug senin milli servetin olsun hacım tebrikler :D hala saskınım 1!

UnDeFeateD demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
Söyle gidip nova alıp +11 yapak :starving: :starving:
20 30 tane +5 basayımda bi :D bug mu değilmi bilmiyorum ama 6 tane staff fail olmadan success oldu bakacağız ^^
+5den yukarısını dene. Lan bunu ben rüyamda gördüm basıyom basıyom tutuyo hiç fail yok :D
aynen dostum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bende geçen görmüştüm,uyandım bi kalktım rüyaymış makara: makara:

ala ala mesaj mı silindi ne xD az önce 3 tane +6 daha bastığımın resimlerini attıydım xD

aynı olay 2 gün önce arkadaşımda da oldu hatta o +5 ile yetinmeyip power staffını tek seferde +11 +10 power glavie bastı
ama ertesi gün ikisinide peş peşe yakıp tekrardan +8 yaptı sanırım charlar buga giriyor çünkü imkansız dediğimiz olaylar bunlar

SirGLooMy demiş ki:
aynı olay 2 gün önce arkadaşımda da oldu hatta o +5 ile yetinmeyip power staffını tek seferde +11 +10 power glavie bastı
ama ertesi gün ikisinide peş peşe yakıp tekrardan +8 yaptı sanırım charlar buga giriyor çünkü imkansız dediğimiz olaylar bunlar
attığım postları silmese o şahsiyet göstereceğimde :D neyse artık inş adminimiz el atar bu olaya :mrgreen:
gn8

Gıtmeden linkleri tekrar koysaydın hemen bakıverırdık ^^ bi denesene kaca kadar gidiyor

erdi seni dinliyoruz taktik nedir :D hotan 94 14 mü eski bana söylediğin taktiklerden iş yok :D söyle hadi yenisini :D
GZ

Yukarı Alt