1. Reklam


  1. joysro
   asur
   serenity
   redsea
   blacksro
   plag
   alaaddin
   erix

Yine yeni yeniden Robinho


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Yine yeni yeniden Robinho
  Brezilya'nın Dünya Kupası'na veda etmesinin ardından artık transfere odaklanan yıldız futbolcu için Beşiktaş yeniden harekete geçti. Başkan Demirören “Sponsor bulursak alırız” dedi, aklındaki ilk adresin ise M-Oil olduğu öğrenildi.

  [​IMG]

  Beşiktaş’ın Robinho transferinde önündeki engellerden biri daha ortadan kalktı. Daha önce yapılan görüşmelerde sadece Dünya Kupası’na odaklandığını belirten yıldız futbolcu, ülkesi Brezilya’nın elenmesinin ardından artık transferi düşünmeye başladı. Bonservisi Manchester City’de olan ama futbol hayatını İngiltere’de sürdürmek istemeyen yıldız futbolcuyu Beşiktaş kiralık olarak kadroya katmayı planlıyor. Camia, taraftar ve Schuster’in kadroda görmeyi çok istediği Robinho için Yıldırım Demirören de dün umut verici konuştu. Başkan, “Her takım onun gibi bir oyuncuyu ister. Önemli olan eldeki bütçeyi iyi ayarlamak. Eğer sponsor bulursak, Robinho’yu Beşiktaş’a getiririz” ifadesini kullandı.

  Hisselerin çoğu Demirören’de...

  Siyah-Beyazlılar’ın patronun aklındaki ilk adres ise kısa süre önce Demirören ailesinin yüzde 70 oranında hisselerini aldığı M-Oil... FANATİK’in de duyurduğu haber doğrultusunda Başkan’ın sponsor konusunu M-Oil’le halletmeyi düşündüğü ve Quaresma’nın ardından bir bomba daha patlatacağı ifade edildi.​