Ewt arkadaşlar yine yeni adam açtım :mrgreen: we yardım larınızı bekliom şu anda lvl 7 mastery lvl 0 da we 123 sp we statları da werilmedi.
Yani şu anda istediğim silaha geri dönebilirim.Bow açtım ama bni sarmadı bow.Yardım larınızı bekliom elazığlee tüm buildleri denidim ama en ii hybird bicheon demişti.

Ewt yormları bekliom.

Not:Adamım çinli.Çin forever :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BOW - FuLL STR Cold Garment Rulezzzz Cool

lvl 52 de sos bow alacaksın ondan sonra oyunun tadını çıkartacaksın lvl 52 de sos bowun yoksa hiç oynama bu oyunu ona göre :?!!!

extraloob demiş ki:
BOW - FuLL STR Cold Garment Rulezzzz Cool

lvl 52 de sos bow alacaksın ondan sonra oyunun tadını çıkartacaksın lvl 52 de sos bowun yoksa hiç oynama bu oyunu ona göre :?!!!
Lwl 52 elinde sosla harbi hayyata yatmazsın.Bide iyi bi crit olcak:bide som veya sosun oldumu sen millete bu oyunu yedirirsin.

Bence de Bow Ama Bow Hareket Olarak Pek Sarmaz Ama Koyduğu Büyük Damagelerle oyunu eğlenceli hale getirir.. Gerek Boss gerek pvp ama hareket yapmaz(oku çeker bırakır) Sana Kalmış olay

bow dan hic hayir gelmez pvp de cok wasat 80 lvl +7 bowman kestim +5 bladeyle we canimi hic goturemiyordu yani wasat bi char 64 lvl sun bow yoksa hic acmayin bowman.

itemerinin hepsi 5 str, elindekide +5 we minimum 10 crit bi blade alabileceksen blade ol ama kasmasi biraz yawastir(ara lvl lerin itemleri genelde str siz oldugundan damageler dusuktur son itemlerle damage yukselir )

yoksa hybird ac 7-1 yada 5-1 bicheon fire hem nuke lerin iyi olur hemde 73 combusunun statusune sokabilirsen damagelerin 2 katina cikiyo nerdeyse ( 6 -7 k wuran bi nukerden 14 k yedigimi hatirliyorum (80 lvl full str garment bladeyim we butun itemlerim +4 +5)) itemlerinin + si yuksek olmali we protector giymelisin ozellikle defansin yuksek olursa kimse cikamaz onune Wink(bladeler haric :mrgreen: )

Yukarı Alt