Forumda bir yer edindikten sonra sizleri daha iyi anlamak ve silkroad oyun bilgisi hakkında daha güncel daha fazla paylaşım yapmak için yeni bir char aldım.Bir önceki charım hacklenmişti 87 lvlde...( FF +5 set +8 weapon ile 1,2b para gitti yani :) ) . Yeni charımı aldıktan yarım saat sonra pm geldi. Charın sahibi olduğunu belirten kişi geri almak istiyor. Charım hacklendi geri ver diye... Chara 500 silk yüklemişim nasıl vereyim dedim. Bankama silk parasını yatırdı charını geri verdim.
Vazgeçmeyip başka bir chara yöneldim. İnanın ya da inanmayın o da hack çıktı. Yine pm geldi ve charı geri almak istediğini belirtti. Başka bir nuker var kullanmadığım onu vereyim bunu alayım dedi. Tamam dedim inandım.Önce ID PW ve g.y verdi. Değiştirdim şifreyi. Chardan çıkmadan loaderla açtığım diğer clientten baktım ki 7 lvl bir char... Çıkmadım tabi chardan ama g.y vermiştim güvenip. Şifreyi değiştirdiği için yapacak birşeyim kalmadı. Ne kadar süre online kalabilirim diye düşündüm. Pk'mı yapsaydım , üstünü mü soysaydım? Harama el uzatmak yakışmaz Allah'ından bulsun dedim çıktım.
Biraz önce pc'den sro'yu tamamen sildim. Çünkü artık sadece hack olayından korkmak yetmiyor. Hadi antiviruslerle korudunuz pc'yi diyelim. E joymax sizde silk olsa da olmasa da 85 lvl charınızı banlıyor. Ne güvencesi kaldı ki geriye bu oyunun? Hele kafaya çok takanlar var... Millet birbirini pk yapma derdinde , ks yapanların küfürleri globallerde yankılanıyor , unique kesiyosunuz 40 Türk 40 bin çeşit küfür üretiyor. Pvp yapıyorsunuz 3. bir şahıs size ice nuke atıp donduruyor ve daha niceleri...
Size silkroad'u bırakın demem. Diyemem de zaten. Önlemlerinizi alın desem joymax'ta işin içine girdi yapacak birşeyiniz yok. Kısacası siz eğer bu oyunu oynuyorsanız herşeye hazırlıklı olun. Fazla bağlanmadan keyif için oynamaya bakın. Çok değer verip de bir gün gittiğinde canınız yanmasın.
Saygılarımla

çok doğru yazmışsın sonuna kadar katılıyorum.
hatta bir an önce bırakalım yoksa üzülen biz olacağız sonunda. (bkz: bugünkü ban listeleri)

Yerden Cennete kadar haklısın Her cümlesi Doğru Arkdaşlar Buraya Kadar ARtık..

Sağolun arkadaşlar da pek üzülmüyorum. Bağımlılık yapan şeyler beni sinirlendiriyor bi süre sonra. Yani özgür olmalıyım istediğimde pc yi kapatabilmeliyim. Bot bitti ve gece 12 olduğundan alamıyorum diye , dc yedim diye , pk olmuşum diye sinirlenmek istemiyorum. Zevk için bu oyun neden hırs yapayım.
Hem... Herşeyde vardır bir hayır :)

Yukarı Alt