Takımı
Galatasaray
Geçen Hafta Arkadaşımın Charıyla Taxi Yaparak 6 Günde Tam Anlamıyla Dizebildiğim Charım Yine Soyuldu :(...
Şu Anlık Sadece Xbow Alabildim EOS'ta Olan Arkadaşlar Elinizde L.A Female İtem Varsa Talibim (Satın Alarak Tabi) Yardımlarınızı Bekliyorum!..

Şimdiden Teşekürüler...

Geçmiş olsun kardeş pc'nin her klasörüne format attır.Virüs illaki bi yerlerde kalıyo ve sen o programı açtığında hop yine pc de onun için sro bi dvd ye çek ve pc ne full format attır

Takımı
Galatasaray
soncadde demiş ki:
Geçmiş olsun kardeş pc'nin her klasörüne format attır.Virüs illaki bi yerlerde kalıyo ve sen o programı açtığında hop yine pc de onun için sro bi dvd ye çek ve pc ne full format attır
Sorun Benim Bilgisayarda Değil Eminim Charı Askerden Gelen Arkadaşıma Vermiştim Takılsın Diye O Da Başka Bilgisayarlardan Falan Açmış Sonuç Yine Hüsran! :(

soncadde demiş ki:
Sen yine de tedbiri elden bırakmayıp pc ye format attır Geçmiş olsun...

psvonline.games diye bir virüs ile soyabilirler bu oyunda bundan kendinizi korumak için tek bir antivirüs var o da nod32 2.7 versiyonu. bende 4 çar var ve haftalık soygun yaşıyordum bi arkadaşım tavsiyesiyle bu antivirüsü kurdum ve şnanamayacaksınız tam 4 aydır şifre bile değiştirmedim artık kafam rahat. eskiden nod32 den nefret ederdim ama şimdi tek favorim

Geçmiş olsun c yede d yede full Format çek Nod32 yükle Güvenmedin yerlerden bişey indirme hayatta soyulmaz 3 yıldır sro oynuyorum birkere charım soyulmadı :wink1:

geçmiş olsun benimde başıma geldi pek fazla kafaya takmamak lazım yaparsın gene...

Yukarı Alt