beyler bu seferde pcye format attım bnm adsl kablosunda bi sorun vardı deişdirdimy eni aldım takdım birden kendiliğinden ADSL ışığı gidiyor yanıp yanıp söndükden sonra ger geiliyor buda silkroadda dcye neden olmakta napıcamı bilemiyorum bilen varsa bi yardımcı olsun arkadaşlar

bu sorun sro ile degil internetle alakalı ve pek çok sebebi olabilir örnegin ben kendi yaşadıgımı söyleyim evin eger telekoma uzaksa yani bulundugun şehirdeki telekoma ve internet hızın 2048 se ve 4096 sa aldıgın port bunu kaldırmıyordur sinyal gelip gelip gider ve internetin sürekli düşer söyledigim gibi bir durumsa internetini 1024 e düşür sorun ortadan kalkıcaktır sıkıntı burdan degilse bence bi telekom görevlilerine başvurman gerekiyor iyi forumlar.

444 0 375 numaralı telefonu arayıp ttnet'den yardım alabilirsin.Sana en doğru bilgiyi onlar verir.Büyük ihtimalle arıza kaydı girilir,evinize yetkililer gelip kabloları cartı curtu kontrol ederler^^

Ps; Bendede telefonu açtığında aynı sorun vardı.Splitter olmadığında veya kablolarını yanlış bağladığında oluyor bu.Ama sende telefonu açmadan oluyormuş sanırım ^^

TTnet i aramanı söyleyebilirim.

Bide bendede aynı sorun vardı bizim telefon kablosu ek kablo ile birlikteydi yani yetişmiyodu ek yapmıştık bu da tel de cızırtıya net in arasıra kpmasına ndn oluyordu belki senin tel kablosunda da ek fln varsa bi kontrol et derim.

Yukarı Alt