Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yıldız futbolculardan çok özel pozlar!..

Vanity Fair Dergisi'nin Haziran sayısı için ünlü futbolcular bir araya geldi...

Ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz'in objektifine poz veren isimler arasında Cristiano Ronaldo, Didier Drogba, Samuel Eto’o, ve Kaka gibi bir çok yıldız isim yer alıyor.

Leibovitz, Dünya Kupası'nın başlamasına sayılı günler kala, yıldız futbolculara ülkelerinin iç çamaşırlarıyla cesur pozlar verdirdi.

extraloob demiş ki:
adamlarda ki baklavalara bakın yaa ben gidiyorum arkadaş 7 gün spor yapacağım makara:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yuhannes Kaka bayaga sağlammış yahu, o kaslar ne öyle .. 8O

extraloob demiş ki:

Ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz'in objektifine poz veren isimler arasında Cristiano Ronaldo, Didier Drogba, Samuel Eto’o, ve Kaka gibi bir çok yıldız isim yer alıyor.

Leibovitz, Dünya Kupası'nın başlamasına sayılı günler kala, yıldız futbolculara ülkelerinin iç çamaşırlarıyla cesur pozlar verdirdi.

extraloob demiş ki:
adamlarda ki baklavalara bakın yaa ben gidiyorum arkadaş 7 gün spor yapacağım makara:
Sen 7 gün değil 7 yıl spor yapsan fayda etmez. geçti senden moruk :mrgreen: makara: Pörsüdü senin kaslar,ağaç yaşken eğilir :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Xanthos demiş ki:
extraloob demiş ki:

extraloob demiş ki:
Sen 7 gün değil 7 yıl spor yapsan fayda etmez. geçti senden moruk :mrgreen: makara: Pörsüdü senin kaslar,ağaç yaşken eğilir :P

neee ulen hacım yazın antalyada tatilimi yaparken görüşeceğiz senide soyacağım kendimide böyle don giyip majiye bas deklanşöre diyeceğim o vakit 300bin kişiye sergileteceğim görecekler ahahahaha bittin bro sen bittinnnnn :mrgreen: :twisted: :lol: :santa: nese: makara:

extraloob demiş ki:
Xanthos demiş ki:
ben varım.sen çıkmaz ayın son çarşambası gelinceye kadar ben 20 kilo verir tığ gibin kalırım :mrgreen:

wait me in july 8)
rezervasyon yaptırdın mı? bakayım bi forecast list e. hangi günler boş ona göre Sunset deluxe ya da moonlight standart odaya alayım seni :P

Moonlight standart fiyatı 200€ Bed+breakfast
Sunset deluxe fiyatı 250€ Bed+breakfast

en ucuz odalarımız bunlar :P

Yukarı Alt