Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Beşiktaş ile Ankaragücü kozlarını paylaştı.

Spor Toto Süper Lig'de 2 haftadır galibiyet alamayan Beşiktaş, deplasmanda Ankaragücü ile karşılaştı. Ev sahibi ekip mücadelenin 1. dakikasında bulduğu golle siyah-beyazlıları 1-0 mağlup etmeyi başardı.

ANKARAGÜCÜ 1-0 BEŞİKTAŞ

Stat: 19 Mayıs
Hakem: Özgür Yankaya

Ankaragücü: Bora, Zewlakow, Raijnoch, Murat Dururer, Adem Koçak, Aydın Toscalı, Serdar Özkan, Sapara (Dk.90 Orhan), Gabric (Dk.81 Turgut Doğan Şahin), Sestak (Dk.67 Özgür)
Teknik Direktör: Ümit Özat

Beşiktaş: Hakan, Ekrem (Dk.74 Ernst), Sivok, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez (Dk.46 İsmail Köybaşı), Hilbert, Fernandes, Aurelio, Simao, Nobre, Almeida (Dk.65 Bobo)
Teknik Direktör: Bernd Schuster

Sarı Kartlar:
Sapara (Ankaragücü), İsmail Köybaşı (Beşiktaş)

Gol: Dk.1 Serdar Özkan (Ankaragücü)

EmmaW

şu takımdan gönderdiğimiz oyuncuları çeşke ülke dışına katara falan yollasak hepsi bizim maçlarda messi kesiliyor
bkz: tello,serdar özkan

maça gelince ilk yarı çok etkisiz oynadık 2. yarı oyun hakimiyeti bizdeydi arada istatistiklere baktım a.gücünün 172 pası bjk nin 500 pası vardı bir ara topla oynama yüzdesinin %90 a %10 olduğunu bile gördüm ama şans yanımızda değildi yensekde değişen birşey olmıyacaktı nasıl olsa asıl hedefimiz olan uefada kiev maçını yeneriz umarım

Takımı ilk kez bu kadar isteksiz gördüm . İlk dakikada o tesadüf golde olmasa iki takım 0-0 bitirse razıydı maç öncesi. Serdar Özkan'a da maşallah yani 875 gün olmuş ne deyim allah artırsın. Böyle oyuncular kendini bir halt sanıyor ya ona yanarım. 15 16 yaşında 3 büyüklerde a takıma çıkıyorsun sonra kendini birşey sanıp havalara giriyorsun gidiyorsun anadolu takımlarına sezonda 3-5 maç ancak oynuyor sonra egosunu tatmin ediyor. Ondan sonra azerbaycana yenil.

Yukarı Alt