1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Yıldırım: Kulüpte devrim yapacağız


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Yıldırım: Kulüpte devrim yapacağız
  Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 1 milyon üye projesinin sarı-lacivertli kulüp için bir devrim olduğunu ifade etti. Yıldırım, ''Bu proje, çok büyük sancılar doğuracak bir çalışmanın neticesinde ortaya çıkacak bir projedir. Fenerbahçe'yi büyütmek için her türlü organizasyonu yapmaya hazırız'' diye konuştu.
  [​IMG]
  Fenerbahce Başkan Aziz Yıldırım, Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, kulübü bir dünya devi yapmak için çalışmaların devam ettiğini söyledi. Yıldırım, "Büyümek değişim ister, devrim ister. Bu benim söylediğim devrimdir. Çok büyük sancılar doğuracak bir çalışmanın neticesinde ortaya çıkacak bir projedir. Kolay bir şey değil. Bunları hazırlayıp sizlere sunacağız. Belki de ben burada olmayabilirim o zaman, bunu da bilin. Biz bu projeyi destekliyoruz. Fenerbahçe'yi büyütmek için her türlü organizasyonu yapmaya hazırız ve yaparız'' diye konuştu.
  Aziz Yıldırım bu sezon Turkcell Süper Lig'de şampiyonluğu kaçırmalarına çok üzüldüğünü ancak, Şampiyonlar Ligi'nde elde ettikleri başarılı sonuçla bir nebze sevindiklerini ifade etti.
  Futbolun yanı sıra birçok amatör branşta Avrupa'da başarıyla mücadele ettiklerini anlatan Yıldırım, ''Bütün amatör branşlarda Avrupa'da söz sahibi durumundayız'' dedi.
  Fenerbahçe'nin son 10 yılının Aziz Yıldırım ve arkadaşları dönemi olarak ele alınmaması, bunu bir süreç olarak düşünmek gerektiğini ifade eden Yıldırım, ''Fenerbahçe son 10 yılda Aziz Yıldırım ve arkadaşlarının dönemi olarak ele alınmamalı. Bir süreç olarak ele alınmalı. Biz bugünün şartlarında yapılması gerekeni yaparak, bu seneyi kurtaralım anlamında değil, geleceğe yönelik çalışmalar ortaya koyan bir çalışma grubuyuz. Bundan da hepimiz mutluluk duyuyoruz. Biz her şeyden önce Fenerbahçeyiz. Hepimiz amatörüz, profesyonel değiliz. Bize verdiğiniz yetkiden dolayı Fenerbahçe'nin haklarını korumaya çalışan bir ekibiz'' şeklinde konuştu.
  10 yıl önce 25 milyon dolarlardan gelip bugün 301 milyon YTL'lik bütçeye ulaştıklarını anlatan başkan Yıldırım, 2008 yılı bütçesini yaparken gerçek bir bütçe olması için dikkat ettiklerini kaydederek, ''Kontrolleri yaparken şuna dikkat ettik; Bu gerçekleşir mi? Gerçekleşmez mi? Biz bunu gerçekleştiremezsek o zaman iş kötü olur. Bütün gelir kalemlerinin hepsi geçen yıldan alınmıştır. Neler yapılacaksa gerçek olarak konulmuştur. Bu gerçek bir bütçedir ve tutacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bugün için Türkiye şartlarında çok büyüktür'' dedi.
  Transfer çalışmaları doğrultusunda bazı yöneticilerin kulüplerle görüşmek üzere Avrupa'ya gidip geldiğini kaydeden Yıldırım, kulüp bütçelerinin Avrupa'da da büyümeye başladığını gördüklerini, bugün ulaştıkları rakamların Avrupa için yetersiz olduğunu ifade etti.
  Yıldırım konuşmasını, Dereağzı Tesisleri'nde yapımı tamamlanan havuzun 15 Haziran'dan itibaren sadece kulüp üyelerinin kullanımına açılacağı müjdesini vererek tamamladı.
   
 2. TitusPullo

  TitusPullo rank8

  Kayıt:
  31 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  10.998
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Memlekete döndü -.-
  Devrimci aziz yıldırım. Planları inşallah tutarda yüzümüz güler :)