Takımı
Besiktas

Evet bildğimiz üzere 31 Aralığı 1 Ocağa bağlayan gece her yıl ülkemizde ve dünyada " Yılbaşı " olarak kutlanmaktadır.Bu günleri herkes farklı şekilde kutlar. Bazılarımız taksime gidip gelen turistleri mıncıklamakla (!), bazılarımız diskolarda barlarda hatunlarla, bazılarımız evde cırcır olana kadar yiyeceği çerezlerle, bazıları sıcacık sobasının başında ailesiyle geçirecek. Bakalım extraloob ailemiz bu yılbaşını nasıl geçirecek :santa:

Şahsen ben, pendiğe kuzenimin yanına gideceğim. Yılbaşına orada gireceğiz, gece 1'den sonra akarız aleme herhal cool2: :dance: :santa:

Buda T0XIC arkadaşımızın bizler için hazırladığı bir video;

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Adapazarı / Geyve Cuma gecesi
İstanbul / Şile Cumartesi sabah

bu iki bölgede olacağım kuzenlerle güzel bir 2011 karşılaması yaşayacağım 8)

Happy XMAS :kalp:

house party duzenlicem 20-30 sise alcool olucak kendi adimi unutana kadar icicem amerika seattle da olanlar davetlimdir adress icin pm atin

Çalşcam çalşcaqım yerde içeceqim cafe barda garsonum we harika bi ortam olcak sarhoş çalşcam diyeblrm kmse tutamaz beni :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bekir13 demiş ki:
house party duzenlicem 20-30 sise alcool olucak kendi adimi unutana kadar icicem amerika seattle da olanlar davetlimdir adress icin pm atin

invite me pls :starving:

Geçtiğimiz yılların aksine bu yılbaşı evdeyim. Babam ve abimlerle oturup kafa çekeriz diye düşünüyorum ne de olsa epeydir hepimiz ayrıyız bu yılbaşı tekrar birlikte olmak için güzel fırsat :beer:

yılbaşı gecesi 50 LvL Char hediye edicem globalle herşeyini vericem ezikler sevinsin ilk kim şifreyi değiştirirse char onundur:) Yılbaşına ii girmek ii dir :dance:

2 şişe olmega (6 arkadaş şat yarışması yapacağız :D ) ve sınırsız bira + çerez 12-2 arası böyle geçecek ondan sonra sabahlara kadan güpta güpta :)

Yukarı Alt