Windy demiş ki:
Avasin demiş ki:
Windy demiş ki:
Matematik 20 yapsam şuan hiç çalışmasam bile olurdu. 38+ TR 35+ sos çıkartıyorum.
Yapılır bro ya zaten ilk 15 soru falan hediye olarak veriliyor neredeyse 4 işlem soruları sadece
Rehberlikçim 5 tane bile yapsan yeter sana olm boşver dedi ama ne bileyim ya daral:
Yapacaksın bro yapacaksın yapmazsan benim hayatımın düzeleceği yok ahaha kendin için yapmazsan benim için yap pray: :mrgreen: :mrgreen:

Adith demiş ki:
Siz çok mu çalışıyorsunuz yoksa çok mu zekisiniz anlamadım.Kendimden utandım şu anda :mrgreen:
270 omg, girmeme 1 yıl olmasına ve konuların büyük bir kısmını tekrar edecek fırsatım olmamasına rağmen en kötü yaptığım 340 şu anda.

XER0 demiş ki:
Adith demiş ki:
Siz çok mu çalışıyorsunuz yoksa çok mu zekisiniz anlamadım.Kendimden utandım şu anda :mrgreen:
270 omg, girmeme 1 yıl olmasına ve konuların büyük bir kısmını tekrar edecek fırsatım olmamasına rağmen en kötü yaptığım 340 şu anda.
Tamam da benim kazanma gibi bir amacım yok ki ? Ben oynarım futbolumu bakarım işime. :!!&%&!

Adith demiş ki:
XER0 demiş ki:
Adith demiş ki:
Tamam da benim kazanma gibi bir amacım yok ki ? Ben oynarım futbolumu bakarım işime. :!!&%&!
Benim hatam tam okumamışım mesajları :lol:

Yukarı Alt