Kayıt
20 Ağustos 2009
Mesajlar
2.458
Beğeniler
0

YGS 2010 sonuçları Turkcell ile anında cepte!

Turkcell üniversite adaylarının heyecanla beklediği Yükseköğretime Geçiş Sınavı sonuçlarını açıklandığı anda cep telefonlarına gönderecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, üniversiteli adayı müşterilerine, Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) 2010 sonuçlarını, açıklandığı anda cep telefonlarından öğrenme kolaylığı sunuyor.
Bu kolaylıktan yararlanmak isteyen Turkcell’li adaylar KAYIT boşluk TC kimlik numarası yazıp 3366’ya SMS olarak göndererek ön kayıt yaptırabiliyor. Adaylar isterse sonuçlar açıklandıktan sonra sorgulama yoluyla da puanlarını öğrenebilecek. Sorgulama yapmak için YGS boşluk TC Kimlik Numarası yazıp 3366’ya göndermek yeterli.

Turkcell aboneleri bu servisten mesaj başına 0,40 TL’ye yararlanabiliyor.

Adayların Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ve yerleştirme sonuçları için servise tekrar kayıt olmaları gerekmiyor. Servise kayıt oldukları tarih itibariyle açıklanacak tüm sonuçlar anında otomatik olarak adaylara iletilecek.

Ön kayıt yaptıran gnçtrkcll’lilere yüzde 50 indirim

Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll’in üyeleri, sisteme ön kayıt yaptırdıklarında Turkcell’in bu servisinden yüzde 50 indirimli olarak, 0,20 TL’ye yararlanabiliyor.

Ayrıca ÖSYM Mobil Bilgi Servisine kayıt olan tüm Turkcell'li her 50’nci kişiye 10 dakika konuşma süresi hediye edilecek. Kampanya kapsamında 10 dakika ödül kazanan kullanıcılar servis kayıtlarını iptal etmedikleri takdirde kampanyadan yararlanabilecek.​
 
Yukarı Alt