Evet Arkadaşlar. Sınavdan yeni geldim bende. TM öğrencisi olduğum için Fen bölümüne hiç bakmadım. Sorular bana biraz uzun geldi. Ama genel olarak iyiydi. Sınavdan sonra Peder Sağolsun kıyak yapıp yemeğe götürdü beni :lol:

Sizin Sınavınız nasıl geçti Yorumlarınızı alayım ?? :mrgreen:

JerfiBenveniste demiş ki:
Hangi bölüm öğrencisi olursan olsun YGS'de tüm soruları yapmıcak mıydı :?:
Bu sınavın sonucu genel değerlendirilir ama herkes kendi bölümünü yapar.

Sosyal bir öğrenciden Fen yapmasını bekleyemeyiz değilmi ?

Şimdi öğrenelim bakalım kimlerde şemsiye açıldı, kimler şemsiyeyi çıkardı :twisted: :mrgreen:

Hepinize geçmiş ola,inşallah gönlünüze göre bi yer kazanırsınız :kalp: pray:

zaten yakında Tuvalete Gidebilme Sınavı bile çıkacak. :arrow: TGS

SnowFlake demiş ki:
Hayır. Alanın dışı yaptığın sorular senin kendi alanındakilerin önüne geçmeni sağlıyor. Ortak olan konular, yani bütün sorular 9. sınıf müfredatından :beer:
Kafam karıştı ya soru: Biraz daha açabilirmisiniz Ms. SF makara:

Ben bir sayısalcıyım ama Türkce ve sosyal zordu matda işlemden cok düşündüren sorular vardı genel olarak en kolayı mattı ama ...

SnowFlake demiş ki:
Hayır. Alanın dışı yaptığın sorular senin kendi alanındakilerin önüne geçmeni sağlıyor. Ortak olan konular, yani bütün sorular 9. sınıf müfredatından :beer:
Kafam karıştı ya soru: Biraz daha açabilirmisiniz Ms. SF makara:

Mesela Ben TM öğrencisiyim. Türkce-Sosyal-Matematik bölümlerini yaptım. Fen'e hiç dokunmadım. Eğer Fen'dende yapsaydım ondan alacağım puan sadece kendi alanımdakileri geçmemi sağlicaktı. Yani Fen'i yaptım diye Sayısal öğrencileriyle kıyaslanmiyacağım.

ps: Benim avatar imza gözüküyormu ??

türkçe soruları cok uzundu basım agrıdı ilk yarım saat zor bela türkçeyi bitirdim matematik kolay geldi nedense :D sosyal felsefe soruları falan da kolaydi 80 net bekliyorum fen baya kazık geldi bana fazla ellemedim :D

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
JetHomme demiş ki:
Mesela Ben TM öğrencisiyim. Türkce-Sosyal-Matematik bölümlerini yaptım. Fen'e hiç dokunmadım. Eğer Fen'dende yapsaydım ondan alacağım puan sadece kendi alanımdakileri geçmemi sağlicaktı. Yani Fen'i yaptım diye Sayısal öğrencileriyle kıyaslanmiyacağım.
:beer:
Ayrıca bu yıldan intibaren, örneğin bir sözel bölüm mezunu fen çözerek Tıp, matematik çözerek Hukuk okumak isteyebilir :nod:

Yukarı Alt