Mopneet

YGS-LYS'ye hazırlanıp da dershaneye giden arkadaşlara birkaç sorum olacak. Hangi dershaneye gittiğinizi, kaçıncı sınıf olduğunuzu ve yıllık ücretinin ne olduğunu söyleyebilir misiniz? Bugün ve yarın 3 dershanenin bursluluk sınavına giriyorum ancak pek ümitli değilim. Sevinç dershanesinin fiyatını merak ediyorum özellikle. Bekliyorum.. :starving:

Takımı
Besiktas
lise bitti ama fem dershanesine gidiyorum 2.600 para ödedim nerdeyse

Takımı
Besiktas
2 ay kadar zamanim kaldi ne calistim ne bisey, diploma notum ile yerlesmeyi dusunuyorum :P

Takımı
Seçiniz...
Sevinç liseye iyi hazırlar derlerdi 8.sınıfta tavsiye etmem için YGS LYS için.Ygs-Lys için FEN BİLİMLERİ MERKEZİ derim brotha. 5-6 bin lira arası istiyorlar lise sonda veya incirlide butik dersane vardı bitane adını hatırlayamadım arkadaşa sorar öğrenirim max 8 kişi oluyordun 9 bin liraydı yıllık son sınıf

İstediğin yere gidersin uyarsan programa Fen bilimlerinde

Mopneet

FEM dershaneleri için aşırı dinci, Fethullahçı falan diyorlar. Bir arkadaşım anlattı, kızlarla erkekler arasında ses geçirmeyen duvar falan varmış. :D

Mopneet demiş ki:
FEM dershaneleri için aşırı dinci, Fethullahçı falan diyorlar. Bir arkadaşım anlattı, kızlarla erkekler arasında ses geçirmeyen duvar falan varmış. :D
binaları ayrı kızlarla erkeklerin :P

Maddy demiş ki:
Mopneet demiş ki:
binaları ayrı kızlarla erkeklerin :P
Bir Ataşehir'de aynı binadalar.Onda da arada bodyguardlar bekliyor diye tahmin ediyorum :P

Ben 12'de fem'e gittim, mubarek ortamdır tavsiye ederim hany :wink1: faydası oldumu dersen fem'de tm sınıfındaydım lys de dil'den yeleştim :D

Mopneet demiş ki:
+ abilere gidip namaz kılıyorsun. :popcorn:

Ben FEM dershanesine gitmedim ama giden çok arkadaşım var bu YGS/LYS işinde en iyiler diyebilirim.Fetocu,dinci.. vs olabilirler fakat bu işi çok iyi yapıyorlar.Merak etme dini açıdan hiçbir zorlama yok ister namazını kıl ister ister kılma ister abilere git ister gitme bu tamamen sana kalmış bir durum kimse sana orda zorla birşey yaptıramaz.Bir kaç kez derslerine girdim sınıfta kız olmadığı için hocalar çok rahat bel altı espriler çok oluyor seversin sevmezsin bilmem ama biz yarılıyorduk çoğu kez :lol:.Öte yandan kızların olmaması bir avantaj çünkü anladığım kadarıyla bir amacın var sen dershaneye bunun için gidiyorsun sınavı kazanmak için kızlar ve bu yüzden kafanı başka şeylerin meşgul etmemesi lazım ve bu açıdan FEM çok iyi bir yer.Merak etme üniversiteye gelince alasını bulursun :D.Gir sınavına ne kadar indirim kazanırsan kardır senin için git kaydını yaptır derim ben,görüşlerini beğenmiyor olabilirsin ki bende beğenmiyorum ama yiğidi öldür hakkını ver bu işte en iyiler.Durumun nedir bilmiyorum ama onların söylediklerini yap tembellik etme çok rahat istediğin üniversiteye gidersin.

Takımı
Besiktas
Mopneet demiş ki:
Hocam bu abiler ne ayak? :D
Abiler üniversiteye giden öğrenci topluluğu onlara gitmek zorunlu değil ben gitmiyorumda zaten dershane + yurt :headbang:

Takımı
Galatasaray
Mopneet demiş ki:
Hocam bu abiler ne ayak? :D
Abiler işte, playstation(pes) partileri, yurtta sohbet muhabbet, pilavlı, bayram abi :D
-
Gittiğin okul yeterliyse ve sen çalışmasını bilirsen dershane diye bir şeye lüzum yok. Bazı arkadaşlar demiş fem'e git istediğin yeri kazanırsın falan, öyle bir şey yok yani.
Bir ara gündemde dershaneler kalkıyor falan vardı nasıl da uçtu gitti daral:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

@sarkolata
O meşhur "tabiii kardeş" esprisi burdan geliyormuş demek. :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Fem'de zorlama yok deniyor bilmiyorum sirf abilere merakimdan gitmistim. Gittigimde cep matarami unutmusum cebimde bir de sigara icince kovuldum abilerden :D

Yukarı Alt