Pro

rank8
Merhabalar Cogu kisi birkac gun sonra ygs sinavina girecek ve kullandiklari kitaplar tozlu raflara kalkacak ve benimde bi dahaki sene icin b kitaplara ihtiyacim var ozellikle sozel olanlara acaba sinavdan sonra kitaplarini kullanmayacak yada kimseye vermiyecek olanlar bana hediye edebilirler mi? Simdiden tessekur ederim. :kalp:

sayısallarıda bana verin :p, hatta cuzzi bir miktar ödeyebilirim hani :)

Windy

ProMaster demiş ki:
Merhabalar Cogu kisi birkac gun sonra ygs sinavina girecek ve kullandiklari kitaplar tozlu raflara kalkacak ve benimde bi dahaki sene icin b kitaplara ihtiyacim var ozellikle sozel olanlara acaba sinavdan sonra kitaplarini kullanmayacak yada kimseye vermiyecek olanlar bana hediye edebilirler mi? Simdiden tessekur ederim. :kalp:
Sınavdan sonra aklımdan çıkmazsan yollarım. Sözelim

ben sınava gireceğim ve sözelim.27 Mart'tan sonra bi görüşelim :wink1:

Takımı
Galatasaray
Windy demiş ki:
ProMaster demiş ki:
Sınavdan sonra aklımdan çıkmazsan yollarım. Sözelim
Sınavdan sonra bir süre hiçbir şey umrumda değil diyorsun :P

Stw

Öğreniyorum
tamamda sana YGS mi LYS mi lazım YGS'de sözel sayısal ayrımı yok hepsinden olucaksın zaten :/

27MArtta uyuyacağım :P

Toplam 97adet test kitabı bitirdim.. İşine yarayacak şeyleri bulabilirsem kolilerin içinden bir bakayım... Ama varsada çözük vardır işine yarar mı bilmiyorum..

Pro

rank8
TWEETY demiş ki:
27MArtta uyuyacağım :P

Toplam 97adet test kitabı bitirdim.. İşine yarayacak şeyleri bulabilirsem kolilerin içinden bir bakayım... Ama varsada çözük vardır işine yarar mı bilmiyorum..
konu anlatimli varsa karali yirtik pirtik bana fark yapmaz :muck: :lol:

kimseden kitap almanı tavsiye etmiyorum.Çünkü bu seneden sonrakilerin müfredatı,konuları çok farklı ve yeni konular eklenmiş şekilde.

Stw

Öğreniyorum
takerisks demiş ki:
kimseden kitap almanı tavsiye etmiyorum.Çünkü bu seneden sonrakilerin müfredatı,konuları çok farklı ve yeni konular eklenmiş şekilde.
evet böyle bir dedikodu dönüyor sürekli fizik kimya ve biyoloji çok karışmış diyorlar

Pro

rank8
hmzsnmz demiş ki:
Advance demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Sayısalcı arkadaşlardan 1 tanesine yardımcı olabilirim :beer:
Temiz kullanılmış varsa gelecek sene için stok yapabilirim ben de :P
Bende kitap yok sadece kitapların bırakıldığı yerle ilgim var gerçekten ihtiyacı olan varsa iletişime geçsin pls :beer:
Turkce ygs varsa gercekten cok cok makbule gecer diyeyim ben sana pray: :muck: :curtain:

Pro

rank8
hmzsnmz demiş ki:
Tek bir kitap için gidemem ki oraya :P Hayrına bir koli hazırlayım istersen pro :lol:
Ya abi Turkce Tarih Cografya felsefe(cografyayla felsefe tabi o kadar onemli degil) konu anlatimli varsa ve gonderebilirsenki posta ucretini be verebilirim cok cok makbule gecer burda en uydurugu bile 25tl :think:

@hmzsnmz

Abi ben sayısalcıyım eğer varsa sana zahmet olmayacaksa bana kitap lazım :lol: ?

Yukarı Alt