1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

YGS Heyecanı Avea’da!


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]
  Avea, YGS sonuçlarını , ÖSYM tarafından açıklandığı anda abonelerine ulaştırıyor. Üstelik 5 arkadaşını servise kayıt yaptıran Avealılar, hizmetten ücretsiz olarak yararlanıyor.

  Hayatın her anını müşterileriyle paylaşan Avea, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) giren öğrencilerin heyecana ortak oluyor. Avea, çözüm ortağı ESTER işbirliği ile YGS sonuçlarını öğrencilere ulaştıracak.

  ÖSYM işbirliği ile gerçekleştirilen “Mobilöğren ÖSYM Mobil Bilgi Servisi” sayesinde Avea aboneleri, YGS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandığı anda kısa mesaj ile öğrenilebilecekler. Servisten yararlanmak isteyen adayların “KAYIT – boşluk – TC Kimlik Numarası” yazıp, 3366’ya mesaj göndererek servise kayıt yaptırmaları yeterli olacak.

  Servise kayıt olduktan sonra 5 arkadaşını öneren Avealı adaylar, arkadaşları da servise kayıt olurlarsa YGS, LYS sonuçlarını ücretsiz olarak öğrenme şansına sahip olacaklar.*

  Adaylar ayrıca; sorgulama YGS – boşluk - TC Kimlik No yazıp, 3366’ya mesaj göndererek, sonuçlar açıklandıktan sonra da puanlarını öğrenebilecekler.** Adayların LYS sonuçları için servise tekrar kayıt olmaları da gerekmeyecek.

  *Kampanyadan yararlanmak isteyen Avea abonelerinin, ÖSYM – boşluk – CEP1 CEP2 CEP3 CEP4 CEP5 yazıp 3366’ya 0,40TL karşılığında mesaj göndermeleri yeterli olacak.
  **Sorgulama servisinde, 3366’ya gönderilen mesajlar ve sorgulamaya gelen her bir cevap mesajı, 0,40TL olarak ücretlendirilecek.
  Servise kayıt olan adaylar;
  • YGS-Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı sonuçlarını 3 mesaj,
  • LYS-Lisans Yerleştirme Sınavları sonuçlarınız girilen sınav sayısına bağlı olarak maksimum 10 mesaj,
  • Yerleştirme sonuçlarını ise 1 mesaj olarak alacaklar.​