Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_alpoza_ demiş ki:
hade kolay gele kusura bakma ama akılsız başın cezasını yine o baş çeker :lolmuch: he bi de benim daha demin indirdiğim neydi peki

Niye Ben Çekeyim Ki Şimdi Çıkar Giderim Konudan Sap Gibi Kalırsınız :lol: :lolmuch:
Şaka Bir Yana Sizlerdende Özür Dilerim Boşu Boşuna Vaktinizi Çaldım ...

olsun yha akşam akşam geyik güsel oluo yasın ne günler geçirirdim bu sitede bea hey gidi günler hey ne zamandan beri bu kadar post kasmamıştım :lol: şaka bi yana hakketen özlemişim yha zaten bu OKS bizi böle yptı zaten bu pyunu eğlenmek için indiriyorum uniq felan için nese sen işine bak :lolmuch: :lolmuch:

Kemalist demiş ki:
_alpoza_ demiş ki:
hade kolay gele kusura bakma ama akılsız başın cezasını yine o baş çeker :lolmuch: he bi de benim daha demin indirdiğim neydi peki

Niye Ben Çekeyim Ki Şimdi Çıkar Giderim Konudan Sap Gibi Kalırsınız :lol: :lolmuch:
Şaka Bir Yana Sizlerdende Özür Dilerim Boşu Boşuna Vaktinizi Çaldım ...

rapid bizi bekler extrabeer ...

Kemalist demiş ki:

ha gayret devam da hacım, sfx yapmasan daha güzel olacak şu arşivleri.. yanlış anlama emeğe saygısızlık olarak görme de.. sfx de dosyayı açarken hata verdi demin upload ettiğin 1.01 sürümü.. büyük ihtimal bunuda açmayacak.. Crying or Very sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JeiCeei demiş ki:
Kemalist demiş ki:

ha gayret devam da hacım, sfx yapmasan daha güzel olacak şu arşivleri.. yanlış anlama emeğe saygısızlık olarak görme de.. sfx de dosyayı açarken hata verdi demin upload ettiğin 1.01 sürümü.. büyük ihtimal bunuda açmayacak.. Crying or Very sad

Walla Hocam Tekrar Baştan Başlatma Beni Başka Bir Pcye Yüklemeyi Dene :) Belki Dosyalar Tam Olmadığı İçin Olabilir Veya Tam Olarak İndirmediysen Yine Hata ÇıkabiliR Wink

KARDEŞ DUR !! :lolmuch: 2. part ı , rapidshare.de 'ye upload etmişsin.. com yerine .. inmiyor şmdi kodumun dosyası flashget ile :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JeiCeei demiş ki:
KARDEŞ DUR !! Yine hata yaptın :lolmuch: 2. part ı , rapidshare.de 'ye upload etmişsin.. com yerine .. inmiyor şmdi kodumun dosyası flashget ile :mrgreen:
Bilerek Rapidshare.de Ye Upload Ettim Diğeri Çok Yavaş Upload Ediyor Rolling Eyes

Kemalist demiş ki:
JeiCeei demiş ki:
KARDEŞ DUR !! Yine hata yaptın :lolmuch: 2. part ı , rapidshare.de 'ye upload etmişsin.. com yerine .. inmiyor şmdi kodumun dosyası flashget ile :mrgreen:
Bilerek Rapidshare.de Ye Upload Ettim Diğeri Çok Yavaş Upload Ediyor Rolling Eyes
rapidshare.de 'de premium hesabım yok o yüzden rapidle inmiyor Rolling Eyes ..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JeiCeei demiş ki:
Kemalist demiş ki:
JeiCeei demiş ki:
rapidshare.de 'de premium hesabım yok o yüzden rapidle inmiyor Rolling Eyes ..
Baştan Başlayamam Şimdi 3 Ve 4.Linkide Başlattım 4.Link %50 De 3.sü %80 De Rolling Eyes Ben Upload Edene Kadar İndirirsin Zaten

bari kalan partları rapidshare.com a upload et.. Rolling Eyes lanet olası firefox tam %60 da hata verdi Evil or Very Mad gitti 2. part Evil or Very Mad ... şimdi 64 dk bekleyin dio rapid Evil or Very Mad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JeiCeei demiş ki:
bari kalan partları rapidshare.com a upload et.. Rolling Eyes lanet olası firefox tam %60 da hata verdi Evil or Very Mad gitti 2. part Evil or Very Mad ... şimdi 64 dk bekleyin dio rapid Evil or Very Mad
Beddua Falan Mı Ettin Naptın 3 ve 4. Bitmiş Olması Lazımdı PcKendine Res Çekti Sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JeiCeei demiş ki:

Hızlı Diye Rapidshare.de Yi Kullandık Oda Kelek Attı İyimi Rolling Eyes Bide Onla Uğraş Şimdi 5.Link %90 Geliyor...

Kemalist demiş ki:
JeiCeei demiş ki:

Hızlı Diye Rapidshare.de Yi Kullandık Oda Kelek Attı İyimi Rolling Eyes Bide Onla Uğraş Şimdi 5.Link %90 Geliyor...
kafaya koydum bu gece bitiricem bu işi Razz senide yorduk ama ksra bakma perde

Yukarı Alt