ya yuh diyorum size yeter artik ya baktim acilmis konulanrin hepsinde bi kufur bi birbirini asaglama bi biririniize kufur ederken cekilms ss ler

naptiginizi saniyosunuz siz anlamiyorum birbirinize kufur etmeniz sizi tatmin ediyo galba 0-12 yas arasi veletlerin birbirine kufur etmesi icin acilmis bu forum degil ole yerlere gidin yadaaaa insan gibi dawranin

BURDA ARTIK KUFUR;ASSAGLAMA; HAKARET VEYA BUNLARI ICEREN SS LER GORMEK ISTEMIYORUM YOKSA BU KISILER HAKKINDA BISILER YAPILMASI ICIN ELIMDEN GELENI YAPICAM ARTIK ELIMDEN NE GELIRSE

Gusel Konustun ama kendin bilmiş Only4You Surekli Kapanmış Yaraları Deşmeye calısıyo

inşallah Mod olamas o Mod olursa Baski bi Forum a Takılırız !!1

yok ya forumda büyük punto kullanma dedik die kafa tutuyon cevap verince suclu oluyorum

sen tartısmaya girebiliyon ben giremiyorum

forumdada durmassan durma cok fazla bi yararlı paylasımın varya senin o yararlı bilgilerini içeren topic i kaybederiz dimi

tartısmadan baska hercules topc inden baska bi yerde takılmayan bi adamın yapabileceği son blöff bu

İide Kardes Ben De kufur Etmiyom

Ama Oyunda Köşe Bucak Kaç olm Walla Bi kaç Gun Geçsiin Sırf Seni yakalayıp Pk olacam

Zevk ugruna Kesicem Seni :lolmuch: :lolmuch:

biraz daha sakin davranın lütfen

siz ortamı gereseniz bir daha gerecek bir ortam bulamaya bilirsiniz

bir laf vardır kesin bu konu hakkında ama ben bilmiyorum bilsem söylerdim

ayrıca bu tür tartısmalar Deneme Modlarımız için pek yararlı değil sizin göreviniz biraz paylaşım birazda yardım capiss Wink

pfffffff

Aileden
arkadaşım bunları bizde defalarca açtık
sen daha d.modsun nasıl birdaha görmeyeyim diyebiliyorsun ben şahsen diyemiyorum.

Jigsaw

Aileden
crazy_bay demiş ki:
deneme mod isen denenmenı beklemeden hareket etme
Bence bir deneme mod, mod olunca nasıl davranacaksa öyle davranmalıdır ki foruma uygun olup olmadığı anlaşılabilsin.

Tıpkı deneyimli bir öğretmenin müfettiş gelince istifini bozmadan dersini sanki o yokmuş gibi yapmasına benzer..

biliyorum penny de takma die msj attı ama takılmıcak seyi astı adamlara büyük yazma denir adam sanane tarzı seyler söyler

guildimi kötüleyici konu acar

walla bu adamı bu forumdan def edene kadar burdayım

bide 2 gün sonra sınavlarım var ondan sonra sabah 10 ertesi sabah 6 pc basındayım o aralar su yarımcı konular işine bi el atıcam ama herşeyde var bea kardeşim :lol: bulamıyorımö verilmemiş bilgi en son cleric rehber yapabildim de bakalım bulucaz artık birşeyler :lolmuch:

Jigsaw demiş ki:
crazy_bay demiş ki:
deneme mod isen denenmenı beklemeden hareket etme
Bence bir deneme mod, mod olunca nasıl davranacaksa öyle davranmalıdır ki foruma uygun olup olmadığı anlaşılabilsin.

Tıpkı deneyimli bir öğretmenin müfettiş gelince istifini bozmadan dersini sanki o yokmuş gibi yapmasına benzer..
ben konusma seklını dıyorum deneme mod ise biraz saygılı mod oldugundada saygılı olması gerekır çift karakterlı olsun demıyorum lafı baska yere cekmek ıcın elınden gelenı yapıyon sende :lolmuch:

Yukarı Alt