Majestic demiş ki:
Yazdıklarımı anladınız umarım ekleme olarak bu oyun bence bu şekilde gitmez.Bir çok çocuk oyunun müptelası olmuş artık ders yerine silkroad hakkında konuşuyorlar vs. Bu oyun tam anlamıyla illet ya srodan bu güne kadar hayrını gördüğünüz şeyleri yazsanıza ben yazayım...
1-Boşa geçen zaman.
2-Uykusuz geceler.
3-Yorgunluk, halsizlik.
4-Oyun yüzünden öğrencilerin derslerini ihmal etmesi.
5-Sürekli olarak oyunun muhabbet olarak 12-16 yaş grubu arasında konuşulması.
Sonu ise çok acı bilinçsiz bir gençlik... Yazık...
Sözüm buna ama ha zevk için oynar oyunu takmaz sosyaldir arkadaşları için takılır o ayrı günde bir kaç saat oynar zeevk alır ama sabahtan akşama kadar başında oturmak sadece hastalık...
bot olmasa bu oyunu oynayacağım yok ..bırakıyorum ve gidiyrum..pc başında kalmayı sevmiyorum..botu yapanlara şükranlarımı sunarım..

turkler herkezten daha cok kufur ediyo oyunda :S herkezten daha cok kazikliyo 90 lvl adam gelmis 50-70 lvl leri kesiyo sonra kutu tum turkler oluyo

os1

olduser
Halil abi doğru diyorsunda ama herşeyin altında türkler cıkıyor iyi tarafları ile değil hep kötü yönleri ile mesela arkadaş demiş ''herkezten daha cok kazikliyo 90 lvl adam gelmis 50-70 lvl leri kesiyo sonra kötu tum turkler oluyo'' buna ben 5 - 6 kez şahit oldum sonra kestiği adam bir de yabancı ise F.ck all turk burda laf sanada gelmiş oluyor veya Noob turks bızde turkuz yanı bızıde değiyor bu laf bu yuzunde ben turk olduğumu hiçbir zaman belli etmem boyle sonunda Tr veya Turks gibi char acmam yada guildimin ismini öyle yapmam veya oyle bır guildlin unionuna girmem hep yabancıların guildine girmeye calışırım onlarla union olmaya calışırım Okan abi gibi düşünürm yani oda yabancılarla union olun diyor.Yani turk olduğumu belli etmem ama cok zor bir durum olursa anca XXXXXX_XX kişi diyelim türklere durmadan küfür ediyor diyelim bende anca ozamn küfür ederim inş.doğru yazmışımdır :wink1:

ama nolursa olsun türklüğümüzü belli etmek lazım olabiliyor bende _TR koymam ama ismimden anlıyorlar türk olduğumu guildim zaten türk guildi

Majestic'in yazdıkları bir nebze olsun doğru olsa da, çoğu kısmına katılmıyorum.Oyunda Türk olduğumu gizlerim.
Türk'üm desem neler olacak?
> Abi beni kassana,level atlıcam abi lütfen.
> Abi Jangan'a gitcem bi 10 k versene.
> pt plsssssssssss, aga partiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeess (uzatınca daha iyi oluyo herhalde)
> PvP yaparken yenersem
> Meslek savaşında yenersem
> Abi silahını ödünç verebilir misin,pvp yapıp geri vercem. (Amaç belli.)

yukardakilere olumsuz cevap verince küfür. Yalansa yalan diyin...

PvP'de 1vs1 demeyen Türk arkadaşlar, meslek savaşına gelince nedense 1 vs 1 diye yırtınırlar.

Ben Türk'üm,gurur duyuyorum. Geçmişimle,atamla guruluyum,onlara layık olmaya çalışıyorum

Bu oyun uluslararası bir oyun, ben herkesle aynı dili konuşamazsam nasıl iletişim kurarım? Saygı göstermezsem nasıl saygı görürüm?

h&a

rank8
A.T.P demiş ki:
Majestic'in yazdıkları bir nebze olsun doğru olsa da, çoğu kısmına katılmıyorum.Oyunda Türk olduğumu gizlerim.
Türk'üm desem neler olacak?
> Abi beni kassana,level atlıcam abi lütfen.
> Abi Jangan'a gitcem bi 10 k versene.
> pt plsssssssssss, aga partiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeess (uzatınca daha iyi oluyo herhalde)
> PvP yaparken yenersem
> Meslek savaşında yenersem
> Abi silahını ödünç verebilir misin,pvp yapıp geri vercem. (Amaç belli.)

yukardakilere olumsuz cevap verince küfür. Yalansa yalan diyin...

PvP'de 1vs1 demeyen Türk arkadaşlar, meslek savaşına gelince nedense 1 vs 1 diye yırtınırlar.

Ben Türk'üm,gurur duyuyorum. Geçmişimle,atamla guruluyum,onlara layık olmaya çalışıyorum

Bu oyun uluslararası bir oyun, ben herkesle aynı dili konuşamazsam nasıl iletişim kurarım? Saygı göstermezsem nasıl saygı görürüm?

katiliyor ve ekliyorum" kötü söz herzaman sahibindir." taxi yapiyorum party giant keserken adam no ks dior sanki heryer onunmus gibi sonra basliyor küfre cvp vermiorum. küfüre hayir diorum...böle bir kampanya mi baslatsak ne acaba

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Benim nickimde hiç bir şekilde Türk'lük yok. Ve Türk olduğumu beni tanıyanlar dışında anlayanlar çok az. O da tavrımdan. Bu Türk'lüğü sevmemek değil. Veya Türk'leri kötülemek de değil. Ben kendimi Türk'lüğü en çok savunanlar arasında sayıyorum. Evde 13 tane sırf Türkiye Ve M.Kemal ATATÜRK ile ilgili kitap var. Çoğunu okudum. Ama oyunda Türk'lük gizlenmiş veya gizlenmemiş. Ne önemi var?! Geçen gün ben İngiliz bir arkadaşla kervan çekiyordum. Nerelisin dedi. Türk'üm dedim. Sen diğerleri gibi değilmişsin dedi. Anlayacağın Türk'lüğü gizlemekle Türk olmaktan çıkılmıyor. Türk'lüğü belli edip de sağa sola küfür edeceksen, hiç Türk olma, daha iyi...

arkadaşlar dediklerinizin hepsi dogru ama konu dışına cıkam biraz su agbot varya onu ecsro ya göre editleyebiliriz iş nuconnectorde bitiyor onun config dosyası vardı ip ayarlamak için clientin ipsi farklı ise o ip ve portu yazıp agbotu çalıştırmamız mumkün ayrıca bugün.... biri türk (Şerefsiz) taxi yapıyordu adam paramı çaldı kasmadı adı KARTAL Sakın Bunada Yaklaşmayın Ayrıca Yakında Kendimizi Sevdiricez Bu YAbancılara

Eğer bu konunun ucu bana dokunuyorsa söyleyeceklerim var... Ben yabancılara karşı kendimizi gösterelim, gerçek hayatta zerre önemi olmayan bir online oyunda egomuzu tatmin edelim demiyorum. Mesela aga beni kas diyen bir adam bile kasmayınca ana avrat gidiyor. Ben birbirimize destek olalım, dayanışma içerisinde olalım diyorum... Ayrıca ben Türk olduğumu gizlemem. Aksine... hah.. mesela geçen isro'da poseidonda pvp yapıyordum. sakura79'du heralde ismi adamın. PvP yaptık, yendim, bana nerelisin dedi, Türk olduğumu söyleyince Türklerin scammer olduğunu söyledi. neden diye sordum, bana ezikleri kesiyorlar dedi. Ben de bizim ezikleri kesmemiz bizim atamıza, yaradanımıza ve halkımıza küfretmen için bir neden mi dedim, özür diledi ve birdaha türklere küfür etmeyeceğine dair söz verdi ve friendimdeydi ama charı satacağım için sildim...

Majestic demiş ki:
Yazdıklarımı anladınız umarım ekleme olarak bu oyun bence bu şekilde gitmez.Bir çok çocuk oyunun müptelası olmuş artık ders yerine silkroad hakkında konuşuyorlar vs. Bu oyun tam anlamıyla illet ya srodan bu güne kadar hayrını gördüğünüz şeyleri yazsanıza ben yazayım...
1-Boşa geçen zaman.
2-Uykusuz geceler.
3-Yorgunluk, halsizlik.
4-Oyun yüzünden öğrencilerin derslerini ihmal etmesi.
5-Sürekli olarak oyunun muhabbet olarak 12-16 yaş grubu arasında konuşulması.
Sonu ise çok acı bilinçsiz bir gençlik... Yazık...
Sözüm buna ama ha zevk için oynar oyunu takmaz sosyaldir arkadaşları için takılır o ayrı günde bir kaç saat oynar zeevk alır ama sabahtan akşama kadar başında oturmak sadece hastalık...
Kesinlikle katılıyorum Majestic ki bir kaç kişiyede şahit oldum bu şekilde 24 saat hiç başından kalkmayanlar var bu oyun yüzünden bilgisayarın yaa bn 2 saat durdummu kafayı sıyırıcak hale geliyorum gidiorm bi market yapıp geliyorum hava alayım diye bunun en büyük nedenide ailelerdir benim düşünceme göre ben 12 13 yaşındayken hiç hatırlamıorm saat 1 e kadar durduğumu özel günler hariç ama öyle bi hale gelmişki 12 yaşında cocuğa bakıorm gece 3de 4de ya msnde ya oyunda bilinçsiz yetiştirme demekden başka bir çare bulamıyorum

Boğulmaktan Korktuğun Denizin Tam Dibindeyim !!!
helal sana kardesım ne dir bu kötülenmek yah bazı dengesizler yüzünden bizde ne hallere düsüyoruz o dengesizler yüzünden yabancılarda ırkçı davranışlar sergilemekte benım oyunda cok yabancı arkı ım war hepsıde coğu kişiden iyi yeter yani böle olmasın ...

Yukarı Alt