SnowFlake demiş ki:
jVardin demiş ki:
Abi Anlamıyorum ya , Türkiye' nin en yeteneklisiymiş , 80 milyon adamı denedin mi ? nerden biliyosun Türkiyenin en yeteneklisi olduğunu :roll: bari yarışmanın dese anlıcam daral:
İsteyenin katılma şansı yok mu? İsviçreli bilim adamı mı bu herkesin kapısını çalıp araştırsın :P

Sonucu söyleyin bana arkadaş daral:

Hayır yok malesef . Herkezi Almıyorlar. ben başvuru yaptım yarışma başladığında , cevap bile göndermediler.

Takımı
Galatasaray
jVardin demiş ki:
SnowFlake demiş ki:
jVardin demiş ki:
Abi Anlamıyorum ya , Türkiye' nin en yeteneklisiymiş , 80 milyon adamı denedin mi ? nerden biliyosun Türkiyenin en yeteneklisi olduğunu :roll: bari yarışmanın dese anlıcam daral:
İsteyenin katılma şansı yok mu? İsviçreli bilim adamı mı bu herkesin kapısını çalıp araştırsın :P

Sonucu söyleyin bana arkadaş daral:

Hayır yok malesef . Herkezi Almıyorlar. ben başvuru yaptım yarışma başladığında , cevap bile göndermediler.
Acun bey çok fena char kasarım acayip unique keserim önüme silkroad açık char bırakın 10dkda doğaçlama char yaratayım :mrgreen:

Bilal Avcı & Uğur karameşe wuhuuuuuuuuuuuuuuuu :P hakeden kazandı diyorum :)

Bilal Göregen olsaydı valla sabaha kadar acunmedia.com u mail bombardımanına tutaradım. Hakeden kazandı.

Özenti gençler kazandı.
Mustafa erden alıcaktı abi bunu ; o adam elendikten sonra show tv'ye küstüm ben.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
işte budur yaaa fazlasıyla hak ettiler müthişlerdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii helal olsun :beer: :kalp: :buddha: nese: :muck:

Takımı
Besiktas
Evet son 2 kişiye Kağan Bağbay ve Uğur ile Bilal kalmasını çok istiyordum :rolleyes1: Ama sonuç olarak istediğim kişiler kazandı 17 Yaşında 500.000 Türk Lirası'na sahip olmak çok güzel olmalı :starving:

Bu arada Finale Doğru programında Uğur konuşmasında demiştiki:

-Tanımadığımız akrabalarımız ortaya çıktı, okulda selam vermeyen kişilerle farkında olmadan kanka olmuşuz

Bu yorumlara bittim yaa :lol: :lol: :lol: :lol:

Journalist

Aileden
İlk 5'te Bilal Göregen ve Yunus Emre Çelik'in yerine Karizma Show,Kiss Of Steps,Kaya Adamlar yada Mehmet Yenigün ve Koray Polat ikilisi yer almalıydı diye düşünüyorum ama sonucunda 1. doğru bir seçim oldu hayırlısı olsun önümüzdeki sezonlara bakalım Türkiye'de daha ne yetenekler çıkacak :P

Pro

rank8
Rocky Balboa demiş ki:
Saçmalık Yahu Ne İnsanlar Vardı Orada Neler Yaptılar Gelipte Böyle 2 Zenginin Kazanması Şaşırtıcı.
zengin olmalari ne degistirir bu laf hic yakismadi bence...

Rocky Balboa demiş ki:
Saçmalık Yahu Ne İnsanlar Vardı Orada Neler Yaptılar Gelipte Böyle 2 Zenginin Kazanması Şaşırtıcı.
burada saçma sapan yorum yapmayın madem bu adamların kazanmalarını istemiyordunuz oy kullansaydınız.Bence hak eden kazandı özenti olması bişeyi fark ettirmiyor.Önemli olan o hareketleri uyum içerisinde düzgün yapmak önemli

Rocky Balboa

Bilgiliyim
DoomsDay demiş ki:
Rocky Balboa demiş ki:
burada saçma sapan yorum yapmayın madem bu adamların kazanmalarını istemiyordunuz oy kullansaydınız.Bence hak eden kazandı özenti olması bişeyi fark ettirmiyor.Önemli olan o hareketleri uyum içerisinde düzgün yapmak önemli
Yorumlarımı Neden Sana Göre Yapayım ? Kendi Düşüncemi Yazdım Ben Oraya.

Yukarı Alt