Gençlerbirliği ve Trabzonspor maçlarında Aslan'a galibiyeti getiren 1.67'lik Serkan, stiliyle İngiliz golcüyü hatırlatıyor, ama hayli mütevazı.
27.11.2007

Tek başına savaştı
Sezon başında Essen’den transfer edildiğinde kimse tanımıyordu onu. Florya’ya birlikte geldiği Barış Özbek, ilk 11’in vazgeçilmezi olurken, o hep son dakikalarda oyuna girip, kendini gösterme fırsatından uzak kalıyordu. Ama Gençlerbirliği maçında ilk kez 11’de sahaya çıkıp golünü atınca Kalli’nin gözüne girdi. Trabzonspor karşısında hücumda tek başına savaştı. 89’da golünü attı, Cim Bom’u ipten aldı. Serkan Çalık, Galatasaray macerasını FANATİK’e anlattı:

Hayali milli forma
“Yaşadıklarım büyüleyici. Ama daha yolun çok başındayım. Formayı garanti olarak görmüyorum. Çünkü hoca kim iyi çalıştıysa, ona görev veriyor. Hocanın tercihini asla yorumlamam. Bu, onun işi. Bizim işimiz sahada oynamak. Çabukluğumu tekniğimle birleştirmeye çalışıyorum. Daha önce hiç tek forvet oynamamıştım. Beni daha çok Michael Owen’a benzetiyorlar. Bunu duymak hoşuma gidiyor elbette. Türk Milli Takımı’nın formasını giymek en büyük hayalim.”

SÜPER LİG PERFORMANSI
Maç: 7
Süre: 218 dk.
Gol: 2
Asist: -
Sarı: 1

Süratiyle rakip savunmaların korkusu haline gelen Serkan Çalık, uzaktan isabetli şutlarıyla da dikkat çekiyor. İlk 11’deki yerini yavaş yavaş garantileyen 21 yaşındaki futbolcu, sezon başında 150 bin Euro bonservis bedeliyle Rot-Weiss Essen’den transfer edilmişti.

CannibalMyth demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
sonu owen gibi olmaz inş Rolling Eyes Rolling Eyes
Bası owen gibi olamazki sonu owen gibi olsun
DAha mantıklı benzetmeler yapılır inş.
yani sizde böle bi oyuncu YOk die kıskanmaya gerek yok Exclamation Exclamation
o oyuncu Fb de yer bulabilecek kalitede degil Ayrıca Ts maçından once bu adam neydi şimdi ne oldu

ya bu fenerlilerin gelip ileri geri konuşmasına gıcık oluyorum
yanlış anlamayın ama
güzel bi sohpet var içine ediyosunuz
diğe topiclerdede ole
yok yalan haber yok öyle olmas yok gitsin de 3. olun yahu gidin kendinizi eleştirin başkalarını karalamaktan ne zaman vazgeçeceksiniz

Morwena

Buralıyım
The_DifferenT demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
kardeşim bak sen benim çok gözüme batmaya başladın ayağını denk al ...

A

Anonymous

Guest
Morwena demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
kardeşim bak sen benim çok gözüme batmaya başladın ayağını denk al ...
burda forumda herkez eşittir. kendini mod um diye başkalarına 2.sınıf insan muamelesi yapamazsın Exclamation

Bırak Havasını atan atsın da takan yok
Sadece ayağını denk al yerini editle
Daha adam gibi bişiler yaz
Madem Saygıdan soz ediyon Doru duzgun bişiler yaz

Yukarı Alt