Server
Flora
Takımı
Galatasaray
birisini öldürüyorum onun itemini yerden almak istiyorum var mı böyle bir olay ve nasıl ?

ayrıca bazı yerlerde mine görüyorum onların üzerinden geçince patlamıyor herhalde kumandalı değil mi ve ayrıca sabit pusacağım mekanlar var mı harita üzerinde gösterebilir misiniz :P

Pro

rank8
extraloob demiş ki:
birisini öldürüyorum onun itemini yerden almak istiyorum var mı böyle bir olay ve nasıl ?

ayrıca bazı yerlerde mine görüyorum onların üzerinden geçince patlamıyor herhalde kumandalı değil mi ve ayrıca sabit pusacağım mekanlar var mı harita üzerinde gösterebilir misiniz :P
*E'ye basman yeterli almak icin

Mine'ler ustune basinca patliyor eger takimindakiler koyduysa patlamaz... eger rakibin koymussa ve gorduysen uzakdan attes edip patlatman yeterlidir...

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Elemanın silahını alabiliyorsun o ölünce, silahın yanına git CTRL ile eğil silaha doğru bak ve E bas, zaten orda "Press E" tarzında bi yazı çıkıyor.. Ve yerdeki silah artik senin ellerinde :muck:

Mayınlara gelince, şimdi gördüğün mayınlar senin takım arkadaşın tarafından bırakılmışsa zaten üzerlerinde ok işareti gibi bişey oluyor. Ha o ok işareti yoksa karşı takım tarafından bırakılmış demektir ve üstünden geçince de patlar.

Mekanlarda base kalabilecek belirli yerler var lakin buralara çoğu zaman baskın oluyor :lol: Mesela ben ilk önce o mekanları kontrol ederim bi yere doğru gidiyorsam ve yolumun üzerindeyse bu bağlamda bölümlerdeki pusma yerlerini sen kendin belirle farklı still yarat :kalp:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
ProMaster demiş ki:
Oyundaysaniz girip kaspisalim veya Fireteam acalim ?
Akşamki party 'e bekleriz, şidi ekrana güneş vuruyor benim görmüyorum ama batmaya başladı hafiften max 1 saate girerim oyuna :muck:

Toxicated demiş ki:
Elemanın silahını alabiliyorsun o ölünce, silahın yanına git CTRL ile eğil silaha doğru bak ve E bas, zaten orda "Press E" tarzında bi yazı çıkıyor.. Ve yerdeki silah artik senin ellerinde :muck:

Mayınlara gelince, şimdi gördüğün mayınlar senin takım arkadaşın tarafından bırakılmışsa zaten üzerlerinde ok işareti gibi bişey oluyor. Ha o ok işareti yoksa karşı takım tarafından bırakılmış demektir ve üstünden geçince de patlar.

Mekanlarda base kalabilecek belirli yerler var lakin buralara çoğu zaman baskın oluyor :lol: Mesela ben ilk önce o mekanları kontrol ederim bi yere doğru gidiyorsam ve yolumun üzerindeyse bu bağlamda bölümlerdeki pusma yerlerini sen kendin belirle farklı still yarat :kalp:
Bro sen olayı kapmışsın. makara:

Trezeguet demiş ki:
Toxicated demiş ki:

Bro sen olayı kapmışsın. makara:
su combat arms i birakmasam sniper le bak nasil koyuyom xD

ben bu olayi kaptim bitirdim
KD:0.92 nedeni ise
1.Yakin mesafeden sniper kullanmak
2.3 ws 1 e mal gibi atlamak
3.Önüme dikkat etmemek
Bunlara inanmayan varsa Sertaç abi(Toxicated)e sorabilir....

Oyunda abi item almak için item hises case fln yazıo altta sarı yazı ile işaretle gösterio zaten nerde oldunu gidip alıorsun onu sora items shop giriorsun 2000 gp fln anahtarları alıorsun açıyorsun içinde hertürlü silah çıkabiliryor+ o mineler sizin takımındır..

Yukarı Alt