en çok pvp de başıma gelen olay aynı lvl sin vs yapıosun ve kazanan taraf sen oluosun adam başlıo yok üstüm ezik yok laq Girdi yok cri yedim en sinir olduğum şeydir :evil:

PVP dedin mi bi başağrısı, bi mide sıpazmı gelir aklıma...
pvp arenasına çıkarım. buff basmaya başlarım, ordan 85+ bi denyo gelir bi nuke atar canımın 4-5 katı vurur, sonrasında haha noob yazar. Sonra kalkarım yine buff basmaya başlarım 1 buff basamadan yine gelir,aynı şey olur...
90 lvl Wizard ile gelip kesince, küfre sarılır, ben sana naaptım bilmem neresini neettiğim .... vs vs

senle bi pvp yapalım Sinan Greece'te :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yenilen deve güreşe doymazmış tabirinin farklı bir versiyonudur.

oyun içinde olanı bir nebze kabul edilebilir olsa da gerçek hayatta en sinir oldugum şeydir.

pvp olayına gelirsek efenim ben nuker isem "yiyosa snow açma" der elemanın teki..aynı eleman bow isem "5li combo yapıp durma" da diye mızmızlanır..ve ısrarla gene aynı eleman blade isem "yatır-batır yapma" diye çemkirir..

kıyamadıgım bilgisayarımın yanındaki dolaba da çat çut vurasım gelir mi ? e gelir tabi.

A.T.P demiş ki:
PVP dedin mi bi başağrısı, bi mide sıpazmı gelir aklıma...
pvp arenasına çıkarım. buff basmaya başlarım, ordan 85+ bi denyo gelir bi nuke atar canımın 4-5 katı vurur, sonrasında haha noob yazar. Sonra kalkarım yine buff basmaya başlarım 1 buff basamadan yine gelir,aynı şey olur...
90 lvl Wizard ile gelip kesince, küfre sarılır, ben sana naaptım bilmem neresini neettiğim .... vs vs

senle bi pvp yapalım Sinan Greece'te :P
yapalım adem abicim :P

Yukarı Alt