Sony'nin yeni Xperia akıllı telefonları benchmark testlerinde zirveye oynuyor.

IFA 2012'de gün ışığına çıkan yeni nesil Sony telefonların benchmark sonuçları GSMArena'da paylaşıldı. Ortaya çıkan değerler Samsung ve HTC'nin amiral gemileri konumundaki Galaxy S III ve One X için epey üzücü oldu.

Sony Xperia TX, Xperia T ve Xperia V kod adlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulacak yeni nesil Xperia'ların test sonuçları sizlerle. Gücünü çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 Krait işlemci ve Adreno 225 GPU (HTC One S ile aynı çipset) dan alan telefonlar hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Telefonun hızının çekirdek sayısıyla ölçülmediğini bir kez daha görmüş olduk. :popcorn:

Kaynak

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Herkesin kullanabildiği ikinci nesil bir işlemci ile bu performansı nasıl yakalayabilmiş merak ettim.Bana palavradan ibaret gibi geldi.

Bu yeni seriye 1.6 kg/w SAR değeri biçilmişti, bunu göze alıp kullanmak var bir de...

@Senius
Onunla ilgili bir şey bulamadım. Eğer öyleyse biraz fazla.

@Uğur
Hacı ayıp be Sony' e kalitesiz diyor adam :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hacım sony'nin bir tane başarıya ulaştığı , eline yüzüne bulaştırmadığı alan söyle bakalım.Televizyon konusunda LG ve Samsung'un altında ezildi.Telefon konusunda Samsung'un altında ezildi.Tablet var hiç satamadı.Laptopları var 4-5 yıl önce fahiş fiyatlarla sattığı.Adam gibi kar ettiği bir PS3 var onuda eline yüzüne bulaştırdı.4 kere hacklendi kullanıcıların kredi kartı bilgilerini çaldırdı :curtain: 5 yıl önce sony iyiydi ama artık bitti zaten müthiş bir hızla batıyor olmasıda bu yüzden :nod:

Zarar etmiş olması onun kötü bir firma olduğunu göstermez ki hacım, Sony yıllardır çok iyi ürünler yapıp sattı son 2-3 yıldır yanlış hamleler yaparak zarar etti o kadar sadece. Bu konuyu çok kez msnde de konuştuk, sen kabul etmiyorsun Sony' nin büyüklüğünü ben de Sony ftw diyorum :P

Kemalist demiş ki:
Hacım sony'nin bir tane başarıya ulaştığı , eline yüzüne bulaştırmadığı alan söyle bakalım.Televizyon konusunda LG ve Samsung'un altında ezildi.Telefon konusunda Samsung'un altında ezildi.Tablet var hiç satamadı.Laptopları var 4-5 yıl önce fahiş fiyatlarla sattığı.Adam gibi kar ettiği bir PS3 var onuda eline yüzüne bulaştırdı.4 kere hacklendi kullanıcıların kredi kartı bilgilerini çaldırdı :curtain: 5 yıl önce sony iyiydi ama artık bitti zaten müthiş bir hızla batıyor olmasıda bu yüzden :nod:
İşte bunu arkadaşıma anlatamadım gitti xperia aldı. Sony sonucta ne kadar kötü olabilir dedi. Şuan pişman. Sony öldü. olmadi:

Takımı
Besiktas
Xperia s aldım memnunum kamerası 12 mp öyle böyle değil 10 numero :D

Sony' e çamur atma çabaları

@fırat
Ne zaman aldın hacı benden habersiz :D Kullanma şansım olmuştu o telefonu, başta ekranı ve tasarımı olmak üzere beni büyülemişti :D

Takımı
Besiktas
frityus demiş ki:
Xperia s aldım memnunum kamerası 12 mp öyle böyle değil 10 numero :D

Sadece Kamerasını ele alıp Telefonu değerlendirmemek lazım diye düşünüyorum.

Evet Sony'nin tahtı çok kötü sallandı Uğur'un değindiği gibi hemen hemen her dalda Diğer rakip firmalarca ezildi. Geçen Yıl o kadar Müşterime SonyVaio Notebook'lar Sattım sonra müşterilerimden teker teker geri döndü. Hemen hemen günde 1 adet Notebook servis için Cevahir alış veriş merkezine gitti. Artık İBM'den (Lenovo) şaşmıyorum. Telefon konusuna gelince 5 yıl sonra HTC bu sektörde Lider olacak Bunuda buradan Söylemek istiyorum. Samsung'da Sony gibi darbe alacak Şuan çok hızlı ilerliyor yada çalışıyor fakat Sony gibi yakında oda tökezleyecek.

Yukarı Alt