1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Yeni Vaıo TT21


 1. JawBreaker

  JawBreaker  

  Kayıt:
  29 Eylül 2008
  Mesajlar:
  4.803
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Bahçelievler/İST
  Sony yeni VAIO TT21; 8.5 saate varan pil ömrü, SSD (Solid State Drive) sabit diski ve 16:9 formatı ile yüzde 100 renk gerçekçiliği sağlayan 11.1inç X-black LCD ekranı ile kullanıcılarına eşsiz bir VAIO deneyimi yaşatıyor

  - Resim Silinmiş.

  YENİ VAIO TT21

  Sony yeni VAIO TT21; 8.5 saate varan pil ömrü, SSD (Solid State Drive) sabit diski ve 16:9 formatı ile yüzde 100 renk gerçekçiliği sağlayan 11.1inç X-black LCD ekranı ile kullanıcılarına eşsiz bir VAIO deneyimi yaşatıyor

  Sony, geliştirdiği yeni VAIO TT21 modeli ile dizüstü bilgisayar deneyiminin geleceğini şekillendirmeye devam ediyor. Son derece hafif ve kompakt tasarımıyla dikkat çeken yeni VAIO TT21, üstün teknolojisi ve yüksek performansıyla kullanıcılarının tüm beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

  Yeni VAIO TT21 modelinde, hard diskte kullanılan mekanik disk teknolojisinin yerine kendisinden tamamen farklı ve potansiyeli oldukça yüksek olan SSD (Solid State Drive) yani Katı Halli Sürücü kullanılıyor. Mekanik operasyonu olmayan SSD, flaş bellekler gibi çalışarak sabit sürücü performansını artırıyor. Böylece bilgisayar çok daha hızlı açılıp kapanıyor, dosyalar çok daha hızlı okunup yazılıyor. Hareket eden parçaların bulunmaması SSD’yi geleneksel sabit sürücülere göre daha dayanıklı ve güvenilir kılarken, daha düşük güç tüketimi, daha düşük ısı üretimi ve daha sessiz çalışmanın yanında daha uzun ömür vadediliyor.


  - Resim Silinmiş.

  Son derece hafif ve kompakt tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan VAIO TT21 modeli 8.5 saate kadar uzayan pil ömrü ve gösterdiği yüksek performans ile göz dolduruyor. Performanstan ödün vermeden uzun pil ömrüne erişmenin arkasında akıllı pil yönetimi başlığı altında toplanan birçok özel teknoloji bulunuyor.

  Ortam ışığına göre ekran ışığını ayarlayan ışık sensörü sayesinde yüzde 15’e varan güç tasarrufu, pil ömrünü daha verimli kullanmaya yarayan “Pil Bakımı” (Battery Care) fonksiyonları, özel güç tüketim yönetimi gibi özellikler sadece bunlardan birkaçı. VAIO TT21 sadece pil ömrünü geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda özel Hızlı Şarj (Quick Charge) teknolojisi ile de şarj süresini yüzde 25 kısaltıyor.

  Mükemmel taşınabilirliği sunmak için TT21, uzun pil ömrü yanı sıra birçok önemli özelliği bir araya getiriyor. En ince yerinde kalınlığı yalnızca 23.5mm olan TT21, kompakt tasarımını 1.29 kg ağırlığı ile birleştirerek seyahatlerin vazgeçilmez arkadaşı oluyor.

  Küçük boyutlarına rağmen HD keyfi için HDMI çıkışı da bulunan seri, film izleme keyfini arttırmak için yüzde yüz renk gerçekçiliği ile geliştirilmiş 11.1inç X-black LCD ekran teknolojisini gerçek geniş ekran 16:9 formatı ile sunuyor.

  Yeni VAIO TT21Nisan ayı itibariyle kullanıcıların beğenisine sunulacak.


  topicsonugorseli.png
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017