EliteTurk

Aileden
sağolasın bu erken oldu 24 ünde sanıyodum bende indiriyorum şu Magic pop dan resimlerde çekebilirmisin Gold Dragon Flagda gelmiş diyolar çok merak ettim..

bu nedir yahu :) bişi anlamadım gitti bugün kü update'den :) yeni girdim eve bi bakayım ne olmuş bitmiş :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1) bu bir unique'dir diğer unique'lerin yanında çıkıyor.
2) diğer sağ tarafta dolan şey ise %20 daha fazla exp. veriyor.
3) joymax çalışıyor güzel işler çıkartıyor :kalp:

:detective: beyler bu beyaz sovalye hep 60lwmı ckıyo ya 30 40 lw olanlar nasıl kesıcek ???? yoksa lwlına goremı ckıyo bı yardımcı olcak varsa sılkroadda yenı degısıklıkler hakkında baba1994_@hotm. eklesın bbana bırazyardım etsınben bı suredır gıremıyodum da :think: :buddha:

ridooo28 demiş ki:
yaw bu uniq sadece uniqlerin yanında cıkıyor sanırım
sen kürtmüsün ? o avatarını kaldırmanı tavsiye ederim türkiye cumhuriyetini bölünmüş olarak gösteriyor burda argoda konuşmasını bilirdim sin: sin: sin: sin: sin: sin:

mavii demiş ki:
emircanby demiş ki:
ridooo28 demiş ki:
yaw bu uniq sadece uniqlerin yanında cıkıyor sanırım
sen kürtmüsün ? o avatarını kaldırmanı tavsiye ederim türkiye cumhuriyetini bölünmüş olarak gösteriyor burda argoda konuşmasını bilirdim sin: sin: sin: sin: sin: sin:
evet düzelttiricem hareketin kıme yapıdlıgı bellı degıl
konumuz bu değil ama bu kadarına da sessiz kalamayız artık sin: sin:

bana bak lan laflarına dikkat et kürt felan deilim ama kürt olsam ne olucak senin gibi beyinler yüzünden bu hale geliyoruz hem resim yanlıs anlasılmıs bu bize deil dogu anadoluyu kendine yeni yurt edinmeye çalısanlaradır bende de suç var niye koyuyorumki S:

ridooo28 demiş ki:
bana bak lan laflarına dikkat et kürt felan deilim ama kürt olsam ne olucak senin gibi beyinler yüzünden bu hale geliyoruz hem resim yanlıs anlasılmıs bu bize deil dogu anadoluyu kendine yeni yurt edinmeye çalısanlaradır bende de suç var niye koyuyorumki S:
senin gibi mongollar yüzünden bu ülke ilerleyemiyo sin: ayrıca o resmin açıklamasını yapamassın zaten resim oldugu gibi anlaşılıo bölücü örgütlenme resmi sin: sin:

arkadas msj atmadımmı sana cvp vermedimmi ? niye uzatıyorsun bidaha cevap vereyim ozman tawm anlasılmadı herhalde ben bunu PKK taraftarı için yapmıstım ama bu ters anlasılmıs kusura bakmayın ..

Tebrikler.eğer srobot kullanıyorsanız ??? hatası alırsanız bunlar çıkmış demektir :lol: uniq lerin çıktığı bölgelerde çıkıo 1 tane kestim bende şansıma :lol:

Yukarı Alt