1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Yeni TuneUp turbo taktı!


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  TuneUp Utilities 2010 Turbo moduyla geliyor.

  İnce ayar yazılımlarının önde gelenlerinden TuneUp Utilities, yeni sürümüyle dopdolu geliyor.

  Popüler Windows optimizasyon programının yeni sürümü TuneUp Utilities 2010 ekim ayından itibaren temin edilebilecek. Program bu sürümüyle beraber Windows 7'yi de resmi olarak destekleyecek. Bunun dışında bilgisayarınızın performansını arttıracak ve bakımını yapacak bir dizi yeni fonksiyon da sizi bekliyor.

  Windows Vista ve 7 için geliştirilmiş olan ve masaüstünde bilgisayarınızın durumunu gösteren mini uygulama yenilikler arasında yer alıyor. Bu masaüstü aracı üzerinden direkt optimizasyon fonksiyonlarına erişebiliyorsunuz.

  Turbo modu ve Live-Optimization
  TuneUp Utilities 2010'un dikkat çeken bir diğer özelliği ise Turbo modu. Bu mod sayesinde istediğinizde gereksiz arka plan fonksiyonlarını kapatabilir ve bilgisayarınızın performansını arttırabilirisiniz.

  Live-Optimization tepki sürelerini kısaltıyor ve bilgisayarınız birden çok çalışan programın yükü altında olsa bile program başlangıçlarını hızlandırıyor. Bunların dışında programın yeni arabirimi size hangi optimizasyon ilkelerinin uygulanması gerektiğini gösterecek.

  Yazılım ekim ayının sonundan itibaren 40 Euro karşılığında temin edilebilecek.

  Download: TuneUp Utilities 2009