Yeppa :D cebimdeki son parayıda bu sevinli şeye verdim :lol:

Uyuyaşa bak :lol:

Benden Pahalı :lol: :mrgreen: makara:

resimler pert. hayırlı olsun, güle güle büyüt.. :P

ps : akbaş, kangal, sibirya forever.. makara:

Çok güzel bir şey evde evcil hayvan beslemek bende çok sitiyorum ama çok zahmetli bir hobi özellikle böyle tüylü hayvanlar daha zahmetli oluyor bende akvaryum felanmı yapsam kendime acaba canım çekti şimdi makara: makara:

Melik demiş ki:
Çok güzel bir şey evde evcil hayvan beslemek bende çok sitiyorum ama çok zahmetli bir hobi özellikle böyle tüylü hayvanlar daha zahmetli oluyor bende akvaryum felanmı yapsam kendime acaba canım çekti şimdi makara: makara:
yok valla :D tekno. ilerledi bi damlası var 2 aylık köpek bile algılıo damlattıgın yere tabiri caiz ise kakasını falan fln yapıo çok akıllı hayvanlar hele bu tür varya... tavsiye ediyorum herkeze

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
off birazdan bir foto atacağım tam konuya uygun olacak kuzenim almış rottweiler 1 aylıkken almış şimdi 8 aylık aslan parçası gibi birazdan fotoları veririm ^^

extraloob demiş ki:
off birazdan bir foto atacağım tam konuya uygun olacak kuzenim almış rottweiler 1 aylıkken almış şimdi 8 aylık aslan parçası gibi birazdan fotoları veririm ^^
merak ettim :muck: :starving:

bizim kapının önünde dolaşan böyle bi tane vardı gelsen beleşe alırdın makara: hayırlı olsun güle güle kullan makara:

ps: şaka, çok sevimli,hayvanlarla oyun oynamak kadar zevklisi yok makara:

Yukarı Alt