Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bence gelmeyecek ama her Legend ile bir server geldi bunda da gelirse hiç şaşırmam.

extraloob demiş ki:
bence gelmeyecek ama her Legend ile bir server geldi bunda da gelirse hiç şaşırmam.

inş gelir üstad çok heveslendim yeni sw de kasmaya. update noticesi ne zaman açıklanır acaba.

5 çarı aynı pt de kasıp ilk 10 a yerleşmek istiyom. yeni stall sistemiyle düşen itemleri satıp golddda yaparım.

aklıma takılan clerik str mi olsun int mi .

effsane_61 demiş ki:
extraloob demiş ki:

inş gelir üstad çok heveslendim yeni sw de kasmaya. update noticesi ne zaman açıklanır acaba.

5 çarı aynı pt de kasıp ilk 10 a yerleşmek istiyom. yeni stall sistemiyle düşen itemleri satıp golddda yaparım.

aklıma takılan clerik str mi olsun int mi .
bencede gelmez yakın zamanda arka arkaya 2-3 yeni server açtılar zaten. uzun bi süre beklemeyin bence. :coffee: 8)

Yeni Gelecek Bir Server olursa Muhtemelen Adı Inka [inka] olacaktır.

Bknz. Son Acılan Server İsimleri Maya - Azteca ikisinin ortak özellliği Bunlar bir uygarlıktır ve Bu uygarlıklar Orta Amerika ve Güney Amerika çevresinde kurulmuştur. INKA da bu Uygarlıkların 3.Südür. Tahminimce Gelecek Olan serverın İsmi Inka'dır ve USA Damgası ile Görürüz Bunuda.

[TAHMİNEN]

NiGHTMaRe

Aileden
_DreaMTurK_ demiş ki:
Yeni Gelecek Bir Server olursa Muhtemelen Adı Inka [inka] olacaktır.

Bknz. Son Acılan Server İsimleri Maya - Azteca ikisinin ortak özellliği Bunlar bir uygarlıktır ve Bu uygarlıklar Orta Amerika ve Güney Amerika çevresinde kurulmuştur. INKA da bu Uygarlıkların 3.Südür. Tahminimce Gelecek Olan serverın İsmi Inka'dır ve USA Damgası ile Görürüz Bunuda.

[TAHMİNEN]
Aynı tahmini bende yapmıştım^^

Ama Inka değil de Kahire gelcek diye düşünüyorum.

Bilmiyorum ama Kahirede Mantıklı. 2 USA Serveri var şuan yanlış hatırlamıyorsam.
Mısırlılar adına da bir server açmak mantıklı

NiGHTMaRe

Aileden
Mısırlılar adına değil, oyuna İslam geleceği için böyle bir tahminde bulundum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gelmesi muhtemel yeni server isimleri ; INKA, KAHIRE

wallahi bu 2 isimde server gelsin alnınızdan öpeceğim ne muhteşeme tahmin bunlar helal olsun kuzularım diyecek söz yok sayılı saatler kaldı yarını merakla bekliyoruz.

extraloob demiş ki:
gelmesi muhtemel yeni server isimleri ; INKA, KAHIRE

wallahi bu 2 isimde server gelsin alnınızdan öpeceğim ne muhteşeme tahmin bunlar helal olsun kuzularım diyecek söz yok sayılı saatler kaldı yarını merakla bekliyoruz.
evet üstad arkadaşlar i tahmin etmiş. inka kulağa daha hoş geliyor

Yukarı Alt