Daha kimseyi kimseyi tanımadığı için fazla muhabbet olmaz sınıfta bi dersler başlasın , yavaş yavaş zaten sınıftaki herkez birbirine adapte olmaya başlıyacaktır. Yok arkadaş yine olmadı dersen o zaman başka sınıfa aktarma yaparsın (Müdürle/Müdür yardımcısıyla konuşup)
Ps: çocuk bana konuşurken yoruluyorum diyor. Bu bana çok komik ve aptalca bir cevap geldi. Ben olsam o çocukla yan yana oturmam :D

Pro

rank8
SilentLord demiş ki:
Valla kavga çıkartan adam her lisede çıkartır şurda kavga çıkar şurda çıkmaz diye birşey yok bence (:
Aynen Ama benim Dusuncem Kavga Olmamali Ama gerektigi zamanlarda oluyor o zamanda kacmayip Agiz burun gireceksin :headbang: :mrgreen:

hehe tam makara benim lise1 sınıfımı görseydin kendi sınıfını özlerdin.

BrotherHood demiş ki:
hmmokbay demiş ki:
Vallahi bro şöyle bir şey diyeceğim öncelikle derslere çalışsınlar böyle yüksek puan yapsınlar felan ama hani bazı çocuklar vardır ya full çekerler ama sosyal hayat arkadaşlık ilişkiler 0 olan öyle insanlar olmasın. Şakadan anlayan, şaka kaldırabilen, dürüst insanlar ile bir arada olmak isterim. Sadece 7. sınıfta çalışmadım o nedenle orda düşük aldım ve bu liseye gidiyorum ne yazik ki çok kötü bir durum, yani tek isteğim dersi dinlerken en azından mongol çocuklar olmasın yani biraz gülsünler insanın içinide karartmasınlar. En azından muhabbet etsinler başka bir şey istemiyorum yani o kadar kötü durum :mrgreen: Sınıfımı değiştirirler inşallah pazartesi yeni bir haftaya başlarım
Bu dediğin kriterlerde bir genç liseli bulursan haber ver alnından öperim onun
Bence sessiz sakin insanlarla birlikte okumak çok güzeldir en azından onlardan adama zarar gelmez tecrübelerime dayanarak söylüyorum
Benim lise yıllarındaki arkadaşlarım tam sosyal tiplerdi herşey vardı sohbet muhabbet vay be her ortam var diye ne kadar sevinmiştim.Sonrasına geleyim
Toplamda 3 kere linç edildim 20-30 kişilik gruplar tarafından
2 kere baldıra bıçak
3 kere kavgadan karakolluk
2 kere mahkemelik
ve sayamadığım kadar kavga
şimdi lanetle anıyorum üniye geldi can geldi bana o yıllarda öyle olmuştumki yolda geçen adam benimle dövüşecekmi diye kendime soruyordum herhalde bir sene daha o lisede kalsaydım tam bir serseri oluruduk sonuç ya hapis ya mezar
Keske benim sınıfımdada mongollar olsaydı
Unutma her güzel şeyin bir bedeli var
Edit : Şimdi bu kadar olaya nasıl karıştın diyeceksiniz
Mahalle serseri mahallesi
Psikopat bol
Kıramayacağın ''sosyal arkadaş bol''
Durup dururken adama artistlenen insanlar boldu.
Bak sosyallerden böyle tipler çıkar ama mongoldan çıkmaz
Fen Lisesiyim haliyle derslerimiz iyi. Ortama gelince o da çok iyi tam arkadaşın istediği cinsten. Gel alnımdan öp :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
sırf yeme ve içmeyi ucuza getirmek için fen lisesine gitmek lazım,kızlar zengindir orada :P
biraz cool birazda sempatik takıldın mı ohh hem ders hem reel rahatsın nese:

Yukarı Alt