Yeni Serverlarda Para Kazanma Yolu(Gerçek Para) Buldum Sizce Nasıl Hemen Söylüyorum

5-6 Ark Hemen 500k Toplayıp Bi Guild Açıp Fortest için Başvuru Yapsın 2 Hafta Guildi Fortest Sahibi Yaparsanız 2Bil Para Geçer Yeni Serverlardada 10M=10 TL bölece Para Kazanılabilir...

Die Düşünüyorumm

bence doğru bi düşünce ama hemen 500k yı nerden toplayalım ayrıca guıldde en az 15 kişi olması ve guıldın 3 lvl olması lazım (diye biliyom)

:D oakdar kolay değil o arkdaşlar biz girdi kares in kralıyız acıldığından beri alamadılar hatta en son savsta hiç bi düşman guld kaleye korkudan kaydolamadılar bu kaleyi alman için 30-40 kişilik bi takım kuman gerek uniondanda 100 kişi olsa 1400 kişi olur 200 M gold geliyor kaleden Server kapasitesi az olduğu için 200m golduda uniye guilde derken master ve guilddeki yetkililere para kalmıyor yaşadığım için söylüyorum :wink1:

Exa

rank8
mantıksal olarak mantıklı ama bi çevreyle başlaman lazm bnce

Evet belli bir çevre yapman onemli bastan. Ayrıca iyi bir para kazanma yolu olmıcak bısey değil yenı serverda.

İşin aslı şu arkadaşım. Bu iş TL ister biraz. Kafadan 1000 silk ile oyuna girmen lazım. Önemli koşullardan birini avrupa char açmak. Avrupa Char para makinası gibi kasar.
1- Pot ve repair olayını silk ile alıp yapacaksın. Return scroll kullanmaman gerek.Bu sayede gold problemini çözersin
2- Çevren olması gerek arkadaşların da dediği gibi.Guildi çabuk lvl atlatmak için ama onlar da en az senin kadar sağlam olacak
3- Uykundan vazgeçeceksin Dc yediği gibi oyuna sokman lazım.LvL ini yüksek tutup kaleyi alacaksın :wink1:

Bana göre kaleyi almanın 3 temel prensibi budur.TL kazanman için TL harcaman lazım :wink1: sermaye ister ::lol::

Yukarı Alt