:arrow: Guildimiz 2 Lv olmustur
:arrow: Guildimiz açılmıştır. Evet uzun zamandır sorunlarla Dolu olan server en sonunda açıldı... Bende Bu serverin ilk ( Türk ) guildine El atıyorum Guilde Gelmek isteyen Kişiler gerçekten devam edicek kişiler olmalıdır.

:arrow: Guilde gelmek isteyen kişiler başlık altına nick lerini yazsınlar Herkese pm atılıp guilde alınacaktır.
:arrow: Guildimizin ismi Yüce topraklarımızın ismi ''Türkiye'' Rusça olarak ise ''Турция''
:arrow: Oyunda PM atmak isterseniz karakterimin ismi: Ислам
Bir Görüntü

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Herkese İyi Kasmalar Hayırlı Lv ler Başarılar .. :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Evet acılcak sonra dagılcak Olmaz o is Sagol genede :) Geln gelır aaa dada öle oldu

:lol: Pekala ben görüşümü söyledim.Aa daki NWO nun dağılma sebebi masterın oyunu bırakmasıydı :) Bu serverdaki master oyunu bırakmayacak o yüzden sorun olmayacak :wink1:

Emre67380 demiş ki:
:lol: Pekala ben görüşümü söyledim.Aa daki NWO nun dağılma sebebi masterın oyunu bırakmasıydı :) Bu serverdaki master oyunu bırakmayacak o yüzden sorun olmayacak :wink1:
Tabiki Görüşünü yapıcaksın :muck: Ben böyle düşündüm böyle yapıcam Herşey gzl olur inş.. :rolleyes1:

Emre67380 demiş ki:
Umarım :) En azından union olabiliriz :wink1:
Evet :popcorn: isim olayı iyi oldu ismimin türkçe islam guildde türkiye Gzl olcak hep bareberde olursak spr olucak
inş ban olayları fazla olmaz diğer guildim 5 Lv di aa da banlandım fakat bu sefer önlem alıp Çarı botla kasmadığım bir çara aktarıp dewam edicem :starving:

Apachi

Öğreniyorum
Emre67380 demiş ki:
Aa serverındaki NWO guiLdinin masterı bendim Prada bana devretti ama ben ban yedim yani oyunu faLan bırakmadım Lütfen eksik biLgiLerLe konusmayın..

Apachi

Öğreniyorum
evet ban qeLene kadar devam ediyoduk guiLdi 2 LvLde aLmıstım ben Pradadan sonra onun bıraktığı gibi devam edemedik ama eLimden qeLeni yapmaya caLıstım..

Lucktoz

Bilgiliyim
Apachi demiş ki:
evet ban qeLene kadar devam ediyoduk guiLdi 2 LvLde aLmıstım ben Pradadan sonra onun bıraktığı gibi devam edemedik ama eLimden qeLeni yapmaya caLıstım..
Aynen öyle. Berker abi bırakınca Masterliği _1_9_0_7_'ye devretmişti. Berker abinin yokluğunu aratmadık ve hiçbir şekilde guildde dağılma felan olmadı. Aynı vaziyetinden eklemeler olarak ilerledi hatta Apachi.. :wink1:

Yukarı Alt