Yeni server açıldığında GloryOfDeath adında guild kuracağız şu anda 28 kişiyiz .
Guilde girmek isteyenler msn imden(mailto:[email protected]) yada site içi bana ulaşabilirler .

Guildimize katılmak için gerekenler ;
-Öncelikle premium bot sahibi olup 7/24 online olmak
-Bir diğer koşul olarak seviyeli kişiler istiyoruz çünkü mükemmel bir guild için seviye önemlidir .

Server açıldığında girmek istemeyenler oyundan şu isimli kullanıcalarımıza ulaşabilirler ;
Deadly_Hunt Deadly_Murder Deadly_Fear Deadly_Game

Yeni serverda herkeze başarılar .

Deadly_Hunt

ben 7/24 kalamıorum ama gunde 18 saat fln clientlessle kasiom neyse gelirim bende :D

ben 7/24 kalamıorum ama gunde 18 saat fln clientlessle kasiom neyse gelirim bende :D

ImmorTaLGoD demiş ki:
Tek olacağını sanmıyorum çünkü bende bir guild kurucam.İzleyip görücez :popcorn:
türkleri dağıtmaya gerek yok 23 kişiyiz şu anda guildimize gelebilirsin . gelmek istememessende eywallah deriz tabikide zorla değil

ApolloMember demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Tek olacağını sanmıyorum çünkü bende bir guild kurucam.İzleyip görücez :popcorn:
türkleri dağıtmaya gerek yok 23 kişiyiz şu anda guildimize gelebilirsin . gelmek istememessende eywallah deriz tabikide zorla değil
Bizde 9kişiyiz şuanda.Madem dağıtmak istemiyorsun gel benim guildime.Kapımız herkese açık :beer:

merhaba. her zaman seviyeli bir guild'de yer aldığım için yeni server eğer bu hafta açılırsa ben de aranıza katılacağım.

Darwell

Tanınıyorum
Server açıldığında günde 15 saat kadar online olabilecek 8li pt kurmak için yeterli Legit playeriniz varsa gelebilirim iyi bi server olacağa benziyor hem yaz ortasında olacagı için çogu kişi gelecek ve görüldüğü gibi ciddi ve profesyonel oyuncular olacak

Yukarı Alt