DEATH_BODY demiş ki:
kardeşim nerden biliyorsun gelmeyecegini , o kadar sevinerek yazdınki sanki gelince sana birşey girecekmiş gibi.
Bunca insan ver bekleyen ayıp degilmi , gelmiyor olsa bile gülmen mi lazım hoşuna giden ne anlamadım ??
1. Konuşma tarzına dikkat et.
2.Warcry nin yazdığı doğru olabilir fakat malazgirt de de direk açılmıştı.Beklenmedik bi anda hiç haber yokken.Buda öyle olabilir.
3. Biraz daha sabırlı bekliyelim görelim :)

PS:Malazgirt kapasitesi 3.5k olmuş sonunda :lol:

DEATH_BODY demiş ki:
kardeşim nerden biliyorsun gelmeyecegini , o kadar sevinerek yazdınki sanki gelince sana birşey girecekmiş gibi.
Bunca insan ver bekleyen ayıp degilmi , gelmiyor olsa bile gülmen mi lazım hoşuna giden ne anlamadım ??
1. Adam gibi konusmayı öğren öyle gel tartısalım 2. bence gelmez gibime gelıyor yeni server

Anaconda35 demiş ki:
DEATH_BODY demiş ki:
1. Adam gibi konusmayı öğren öyle gel tartısalım 2. bence gelmez gibime gelıyor yeni server
Sakin beyler tartışma istemiyorum... :roll:

Silkleri aldık bekliyoruz gelmezse hayal kırıklığı olucak. :)
Okan abi gelcek dimi :D

beyler tartışmaya hiç gerek yok 22 dk sonra görücez zaten yeni server gedimi gelmedimi

Bu sitedeki yazı
Hello. This is JOYMAX.COM

In order to maintain a pleasant and stable connecting with JOYMAX.COM, weekly website inspection has been completed.

Time of Completion: Mar 16th, 2010 16:40 JOYMAX Standard Time

[Patch]
- Database Backup

Buda çeviri sitesinden türkçe'ye çevirdiğim yazı

Merhaba. Bu, JOYMAX'dir.
JOYMAX'le hoş ve kararlı bir bağlamayı sürdürmek için COM. COM, haftalık website denetlemesi, tamamlandı.
Tamamlamadan ayarla:
16ıncı olarak boz, [Yama] -Veritabanı yedeği 2010 16:40 JOYMAX standart zamanı

Galiba 16:40 yani türkiye saati ile 21:40'da ya database yedeği alınacak yada o saatte açılacak inğilizcesi iyi olan biri çevirirse anlarız :lol:

ben yeni kalktım çünkü joymaxin bole yapacağını biliyordum iyide oldu geç kalkmam :D

Yukarı Alt