AzteC'in Karşısındaki evde 'sigaramı' içiyorum. ≠
Takımı
Fenerbahce
Notice FALan qeLdi .. Gm adı faLan yazmadı ßu anLamadım qitti.. onceden yazdıklarımı tekr teker yineledi ßen yazmadıqım halde delircek qißi oldum pt de deildim pt de come yazıo du ßiri charımı hacklemeye calısıor sanki
NoticeLerde Gm Adı faLan yazardı ßunda yazmadı

Yeni server qeLir in$.

Tr_CaTLiaM demiş ki:
ALıntıdır ==>ßi yerden ßuLdum ßuda Kanıtı oLsun :) O Char ßenım deiL SAdece Kanıt oLsun die Koydum :) - Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bannedddd

Buralıyım
Bu saatte ve bu günde yeni server açacaklarını hiç sanmıyorum ama belli olmaz onların işi. :mrgreen: :lolmuch:

AzteC'in Karşısındaki evde 'sigaramı' içiyorum. ≠
Takımı
Fenerbahce
Rational demiş ki:
Bu saatte ve bu günde yeni server açacaklarını hiç sanmıyorum ama belli olmaz onların işi. :mrgreen: :lolmuch:
Size Notice qeLmedimi Yoksa :lol: Extra Server faLan dedi iLk 5 minutes 4 dk sonra 1 minutes faLan dedi Ondan Sonra Zınk pat Cat :lol: Disconnect tamda Tg ßeqLiodum yapıLcak iş mi :lol: Yeni server'ın adı Hera herhaLde :lol: tahminim

daha ne kadr surcek acep Sad Sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad extrabeer extrabeer extrabeer popcorn :?!!! headbang2ft9 headbang2ft9 kahvekeyfi kahvekeyfi :mrgreen: kahvekeyfi extraokk kahvekeyfi

yenı server yenı char ılk mı olmak lazım ne ılk olsak nolcak peki :mrgreen: :mrgreen: ii dir ılk :?!!! kahvekeyfi :mrgreen:

Yukarı Alt