unforgotten demiş ki:
nwo gaia'ya geçti %75 ch açtı sonuç ne oldu yavaş lvl atlandı, guild dağıldı, amaçlar gerçekleştirilemedi vs vs.. tavsiyem çoğunuz eu açın çünkü ch ile amaçlarınızın yakınından geçemiyorsunuz ve 7/24 afk olunca da aynı şey oluyor.. 8'li pt derim her zaman.. yeni server'da herkese bol şans.

burda buildlerinden şaşmayacak cok elit playerlar var hacım 8)

boo

rank8
extraloob demiş ki:
unforgotten demiş ki:
nwo gaia'ya geçti %75 ch açtı sonuç ne oldu yavaş lvl atlandı, guild dağıldı, amaçlar gerçekleştirilemedi vs vs.. tavsiyem çoğunuz eu açın çünkü ch ile amaçlarınızın yakınından geçemiyorsunuz ve 7/24 afk olunca da aynı şey oluyor.. 8'li pt derim her zaman.. yeni server'da herkese bol şans.

:curtain:
bos post yollamak da istemiyorum ama o smileye asigim

execuTe demiş ki:
unforgotten demiş ki:

burda buildlerinden şaşmayacak cok elit playerlar var hacım 8)
örnek?

yeni server geliyorsa, bende oynamak isterim...Fakat inş. amaçsız değilizdir hiç bir zaman.Amaçlı başladığında serverden zevk almayı öğreniceksin.Açılacak olan serverde herkeze başarılar....

Okan Abi Exl Rütbesi Yaş Felan Sorun Olurmu 15 Yaşındayım Ben Açıldığı Gün Başlayamasam Bile Bayram Sonrası Silk Alıcam Yüklü Miktarda Yer Bulabilirmiyiz Guildde ? Güçlü Bir Bow Kasmayı Düşünüyorum Her Türlü Yardım Ederim 7/24 Kasamasam Bile Hergün Mutlaka 12-20 saat Arası Sbotla Kasılıcak Char Kabul Ederseniz Gelebilirim Yanınıza Şimdiden Teşekkür Ederim :)

Prada

Yeni server ; Yeni aşklar , yeni heyecanlar , yeni atraksiyonlar demektir 8) Bu yüzden sıkı bir bekleyiş içindeyiz

Yukarı Alt