V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Şimdiden hayırlı olsun bütün başarıların bizden çıkcağını eminim oyunu bırakmasaydım bende gelebilirdim.

Güzell hepiniz eu açın sadece uniq kesin de Server Ve Kale bize kalsın ...(-_-)...

Yeah..
Bende başlıcam yeni servere.Ama ne yazıkki NWO'ya gelemeyeceğim.Arkadaşlara sözüm var onlarla guild kuracağız.NWO'nun unionunda birşeyler yaparız artık^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
pre plus
sbot
gold
pet

almayanlar mümkünse NWO çatısı altına hiç gelmesinler amaçlar çok farklı tarzımız apayrı 8)

Aman aman bende başlasammı acaba
Ps:Şakam yok gel derseniz bitiveririm orada :mrgreen:

ıyı hoşta yenı server gelcegını nerden bıLıyorsunuz cunku sılkroad resmı sıtesınde dahı yenı serverla alakalı hıcbısey yok..sımdıden heveslendık hevesımız kursagımızda kalmasın sonra.)

boo

rank8
1.si kemalist falan ogreniyo nasil bilmiyorum ama adam ogreniyo :) dogrudur inaniyorum ben.
2.si bence genel bi nick yapcagina kendine ozel bi nick yap original fazla genel :) anlami orjinal de olsa xD

boo demiş ki:
1.si kemalist falan ogreniyo nasil bilmiyorum ama adam ogreniyo :) dogrudur inaniyorum ben.
2.si bence genel bi nick yapcagina kendine ozel bi nick yap original fazla genel :) anlami orjinal de olsa xD
Nick'i orginal koymacağım :lol: Original dememdeki amaç kendim buldum yani kimse kullanmıyor :mrgreen: :mrgreen:
Ps=Ben inanmıyorum diye birşey demedim bu arada :roll:

Yukarı Alt